Category: Авионски

Париз 17.01-21.01.2023

ПАРИЗ – Јануари Париз – “градот на светлината” со право го носи овој епитет. Со својата единствена архитектура, големите плоштади и старите знаменитости претставува еден од најкомплетните градови на cветот. Градот на модата, француските револуции, богат со историја и култура. На секое споменување на неговото име, никој не останува рамнодушен…   ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕТО: 17.jануари…
Read more

Дубаи 16.01-22.01.2023 (6 НОЌИ)

Повторно одиме во незаборавна авантура во Дубаи  ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ 16-22.01.2023 (6 НОЌИ) IBIS ONE CENTRAL 3* – ПО ЛИЦЕ 775 ЕУР/ноќевање со појадок   Цените се пакет цени по лице изразени во ЕВРА за уплата во денари (курс 1ЕУР=62МКД) и валидни до пополнување на места по дадени цени на авион (Ве молиме пред резервација…
Read more

Милано 29.01- 01.02.2023

Милано 29.01- 01.02.2023 Авион/ 4 дена/ 3 ноќевања Историски и модерен, космополитски центар, Милано е најдобриот избор за доживување на вистинската италијанската култура и ноќен живот. Посебно ги привлекува љубителите на модата од целиот свет, а посетата е задолжителна за сите во време на модната недела. Милано е динамичен град, започнете со аперитиво, лесен оброк и чаша вино, прошетка…
Read more