Category: Индивидуални

Специјална понуда 23-ти Октомври Хотел Мона Златибор

Период на престој 20.10 – 25.10.2019 или 27.10 – 31.10.2019 Пакет 3 дена / 2 ноќи Пакет 4 дена / 3 ноќи 76€ 99 € Во цената е вклучено: Цената во табелата е изразена по лице за пакет од 3 / 2 ноќи на база Ноќевање со појадок 2 деца до 7 години ГРАТИС (во…
Read more

Посетете го Истанбул во Октомври

Истанбул  Царската престолнина на два континенти 10 Октомври (Четврток)      СКОПЈЕ – ИСТАНБУЛ Состанок  на групата на паркингот спроти хотелот “Holiday Inn”, во 16:00 часот. Тргнување за Истанбул во 16:30 часот. Се патува преку Р.Грција со попатни паузи. Ноќно возење. 11 Октомври (Петок)                            ИСТАНБУЛ Пристигнување во Истанбул во утринските часови. Панорамски разглед на градот: Аксарај, Лалели…
Read more

КАПАДОКИЈА ЗА 11 OКТОМВРИ

ЗА 11ТИ ОКТОМВРИ СО АВТОБУС ВО НЕВЕРОЈАТНА, ВОЛШЕБНА И МИСТЕРИОЗНА КАПАДОКИЈА СО АНКАРА 09.10-14.10.2019 (превоз + 3 ноќевања со појадок и вечера во хотел со 4*+ посета на Анкара и соленото езеро Туз Ѓолу + пратител од агенцијата) РЕДОВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ – 189€/11.720 ден  Опис за Кападокија Aко постои бајка за магична земја од…
Read more

САНТОРИНИ ЗА 11 OКТОМВРИ

НАЈРОМАНТИЧНИОТ ОСТРОВ НА СВЕТОТ САНТОРИНИ ПОВТОРНО ЗА 11-ти ОКТОМВРИ 09.10-14.10.2019 ULTRA FIRST MINUTE УПЛАТА ОД 50% ДО 01.09.2019 – 179€/11.100 ден. РЕДОВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ – 199€/12.340 ден.  Опис на островот Симболот на грчкиот туризам, наречен Санторини, а препознатлив по куќичките од бел камен со плави покриви и е еден од 10-те најромантични дестинации во светот. Како што ќе…
Read more

Банско – Бугарија – 11-ти Октомври

Хотел БУГАРИЈА 4* Тип на сместување Ноќевање со појадок Двокреветна соба (2+1) 26€ Едноспален апартман (2+2) 35€ Прво дете од 0-3.99 год. Бесплатно Второ дете од 0-3.99 год. 14€ Деца од 4-11.99 год. на доп.легло 21€ Возрасен на доп.легло 20% попуст Доплата за вечера : возрасен – 10€, дете – 5€ Цените се во евра…
Read more

С. Бања – Бугарија – 11-ти Октомври

Хотел ХОТ СПРИНГС 4* Петок – Сабота Недела – Четврток Двокреветна соба комфорт (2+0) 60€ 50€ Двокреветна соба егзекутив (2+1) 63€ 52€ Алпин студио (2+2) 71€ 60€ Дополнителни услови : За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица Дете до 5.99 год. – бесплатно Прво дете од 6-11.99 год. на…
Read more

ВЕЛИНГРАД – 11.10.2019

Цени валидни за период на престој 11.10-13.10.2019 (мин. 2 ноќевања) Хотел ИНФИНИТИ 4* Вид на сместување Полупансион Двокреветна соба стандард (2+0) 55€ Двокреветна соба делукс (2+1) 60€ Двокреветна соба делукс плус (2+2) 65€ • Прво дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 10€ • Второ  дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – 24€…
Read more

САНДАНСКИ

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* 10% попуст за резервација и уплата до 15.09.2019 Тип на сместување Ноќевање со појадок Двокреветна соба делукс (2+1) 86€ Еднокреветна соба делукс (1+0) 66€ Студио (2+2) 124€ Апартман лукс (2+2) 140€ Деца до 3.99 год. Бесплатно Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба 12€ Дете од 12-15.99 год. на доп.легло…
Read more