Category: Автобуски

КАПАДОКИЈА

КАПАДОКИЈА ЗА 11 OКТОМВРИ ЗА 11ТИ ОКТОМВРИ СО АВТОБУС ВО НЕВЕРОЈАТНА, ВОЛШЕБНА И МИСТЕРИОЗНА КАПАДОКИЈА СО АНКАРА 09.10-14.10.2019   (превоз + 3 ноќевања со појадок и вечера во хотел со 4*+ посета на Анкара и соленото езеро Туз Ѓолу + пратител од агенцијата) РЕДОВНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ – 189€/11.720 ден   Опис за Кападокија Aко…
Read more

БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА

БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА ЗА 11ТИ ОКТОМВРИ   Ден 1 – 10 Октомври                       Скопје – Букурешт Собир на групата кај Дрво декор на паркингот наспроти Хотел Холидеј Инн. Поаѓање кон Романија во 19 часот. Ноќно возење преку Бугарија до Романија.   Ден 2 – 11 Октомври                        Букурешт Очекувано пристигнување во утринските часови во Букурешт по…
Read more

Златибор за 11 Октомври

11 ти ОКТОМВРИ ВО ЗЛАТИБОР – СРБИЈА (СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА) ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕТО: ЦЕНА : 109 ЕВРА (6.758 денари) ПРОМО ЦЕНА: 99 ЕВРА (6.138 денари) ПРОГРАМА НА ПАТУВАЊЕ: 1 ден 11.10.2019 (ПЕТОК) СКОПЈЕ – ЗЛАТИБОР Состанок на групата 15 минути пред тргнување. -00.30 часот тргнување од Кавадарци (Автобуска станица) -01.15 часот тргнување од Велес (бензиска пумпа Макпетрол, кај кружниот тек) -02.00…
Read more

Банско – Бугарија – 11-ти Октомври

Хотел БУГАРИЈА 4* Тип на сместување Ноќевање со појадок Двокреветна соба (2+1) 26€ Едноспален апартман (2+2) 35€ Прво дете од 0-3.99 год. Бесплатно Второ дете од 0-3.99 год. 14€ Деца од 4-11.99 год. на доп.легло 21€ Возрасен на доп.легло 20% попуст Доплата за вечера : возрасен – 10€, дете – 5€ Цените се во евра…
Read more

С. Бања – Бугарија – 11-ти Октомври

Хотел ХОТ СПРИНГС 4* Петок – Сабота Недела – Четврток Двокреветна соба комфорт (2+0) 60€ 50€ Двокреветна соба егзекутив (2+1) 63€ 52€ Алпин студио (2+2) 71€ 60€ Дополнителни услови : За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица Дете до 5.99 год. – бесплатно Прво дете од 6-11.99 год. на…
Read more

ВЕЛИНГРАД – 11.10.2019

Цени валидни за период на престој 11.10-13.10.2019 (мин. 2 ноќевања) Хотел ИНФИНИТИ 4* Вид на сместување Полупансион Двокреветна соба стандард (2+0) 55€ Двокреветна соба делукс (2+1) 60€ Двокреветна соба делукс плус (2+2) 65€ • Прво дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 10€ • Второ  дете од 0-11.99 год. на дополнително легло – 24€…
Read more

САНДАНСКИ

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* 10% попуст за резервација и уплата до 15.09.2019 Тип на сместување Ноќевање со појадок Двокреветна соба делукс (2+1) 86€ Еднокреветна соба делукс (1+0) 66€ Студио (2+2) 124€ Апартман лукс (2+2) 140€ Деца до 3.99 год. Бесплатно Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба 12€ Дете од 12-15.99 год. на доп.легло…
Read more