Category: хотелско

Хотел Делфино – Мола Калива

Хотел Делфино – Мола Калива   Хотел Делфино се наоѓа на првиот крак од Халкидики, во Мола Калива, тивко местенце помеѓу Фурка и Неа Скиони. Лоциран е на 20 метри од плажа. Хотелот има 13 апартмани. Апартманите се сите идентични, имаат две одвоени соби, спална соба со брачен кревет и дневна соба со аголна гарнитура…
Read more

Хотел Грандотел 4* – Ханиоти

Грандотел 4* – Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни комфорни соби и апартмани со светол модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон,…
Read more

Хотел Гранд Викторија 3* – Ханиоти

Хотел Гранд Викторија 3* – Ханиоти СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – 2 ДЕЦА ДО 14 ГОДИНИ – БЕСПЛАТНО                   ПОПУСТ   ЗА   РЕЗЕРВАЦИИ   ДО        15.02.2020  – 30% – ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА * Двокреветна соба   1/2   – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99 години) * Трокреветна соба    1/3   – 2 возрасни +…
Read more

TORONI BLUE SEA

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на плажата во Торони, една од најпопуларните песочни плажи на Ситонија, Халкидики. Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, pool бар, snack бар, бежичен интернет (wi-fi), паркинг, рент а кар услуги, фитнес, мини маркет, SPA центар … Сместување: Хотелот е организиран во два сместувачки дела од различна категорија.  Главна зграда **** > 45…
Read more

Хотел “GOLDEN BEACH” – Метаморфозис

Хотелот “Golden beach” е лоциран на 20m од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/2+1 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажа и море. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и централниот парк и…
Read more

Хотел „JENNY“ – Сивири

Хотел „JENNY“ – Сивири  Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3  со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се опремени со клима уред (вклучен во…
Read more

Хотел Посејдон 3* Кастросикиа – Јонски Брег

  Хотел Посејдон 3* Кастросикиа – Јонски Брег http://poseidonbeach.gr/en/       Хотел Посеjдон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа, на 18км од Превеза, 47км од Парга и на 30км од Лефкада. Одличен семеен хотел кој се наоѓа на прекрасната песочна плажа која е долга 8 километри на јонскиот брег во…
Read more

Coral Blue Beach

EARLY BOOKINGS -15% попуст за резервации направени до 27.12.2019. Уплата 100% до 05.01.2020 -10% попуст за резервации направени до 31.01.2020. Уплата 100% до 05.02.2020 Редовен Ценовник: Термин Услуга Double Bungalow Family Bunk Bed Цена по лица за 7 ноќевања со појадок и вечера 24.05-31.05.2020 7 HB 209 € 225 € 239 € 31.05-07.06.2020 7 HB…
Read more

Potidea Golden Beach

EARLY BOOKINGS: -15% попуст за резервации направени до 27.12.2019. Уплата 100% до 05.01.2020 -10% попуст за резервации направени до 31.01.2020. Уплата 100% до 05.02.2020 Редовен Ценовник: Термин Услуга Соба во Anex I Соба во Anex II Цена по лице за 7 All inclusive 24.05-31.05.2020 7 All 189 € 199 € 31.05-07.06.2020 7 All 199 €…
Read more