Category: Лето 2020

VILLA NIKITI CLUB – Никити

Вила Никити Клуб, е бивши хотел Торонеос, кој е реновиран и пренаменет во апартманско сместување. Истиот се наоѓа на 150м од плажа, на почетокот на Никити, веднаш на влез во самото летно одмаралиште. Вилата се состои од 2 згради, со едно студио на високо приземје, и останатите студиа се на први и втори спрат. Собите…
Read more

Вила Никити

  Никити Беј Апартмани е изградена 2014год. a сите соби се со нов мебел 2018/2019год. Вилата е лоцирана во живописното приморско гратче Никити, бисерот на Ситонија, на 250м од плажа, во мирниот дел на градот. Од центарот е оддалечена 500м каде секој ќе најде бројни содржини за сечиј вкус продавнички, таверни и кафулиња. Објектот располага со…
Read more

Avra – Сарти

Куќа „Авра“ се наоѓа во стариот дел на Сарти. Оддалечена е околу 50 метри од плажа/ море. На приземјето има ресторан. Студијата и апартманите содржат: комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, ТВ, клима (се доплаќа во објектот), бесплатен интернет, тераса со лимитиран поглед во друг објект. За целосни уплати до 7 март: -15% на сезонските цени…
Read more

Villa ANEMOHADI – Сивири

-20 % попуст за резервација и уплата 100% до 30.12.2019 -15 % попуст за резервација и уплата 100% до 29.02.2020 -10 % попуст за резер вација и уплата 100% до 31.03.2020 Цени за НАЕМ за 7 ноќевања период ноќевања APP  1/2 + 2 16.05 – 23.05 7   59* 23.05 – 30.05 7   89*…
Read more

Hotel Simotel Ermis – Hanioti  

Hotel Simotel Ermis 3*, Hanioti   Можност за плаќање на 6 рати без камата Локација: Грција / Халкидики / Касандра /  Ханиоти Плажа: 100m од плажа Услуга: Ноќевање со појадок Интернет: Бесплатно wi-fi во соба и на рецепција Сместување: собите се опремени со клима уред (Јули и Август бесплатно, останатите месеци со доплата 5еур на ден), ТВ, телефон, мал фрижидер / мини бар, купатило, балкон.…
Read more

Sithonia Village Hotel – Gerakini

SITHONIA VILLAGE HOTEL – GERAKINI Хотелот се наоѓа во Геракини , во пријатно зеленило, оддалечен на само 2минути од плажа. Составен е од 9 бунгалови на два ката, од кои 3 се комплетно реновирани, во кои се сместени супериор собите. Собите се на приземје и на прв кат. – Супериор двокреветна соба (1/2) се состои…
Read more

Пефкохори – Вила Ангелики

12% попуст за рана уплата до 29.02.2020 Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани. Опрема: АПП – дневна соба со два единечни кревети, опремена кујна, одделна спална соба со два или три единечни кревети, бања, ТВ и две…
Read more

Пефкохори – Вила Парадисо

12% попуст за рана уплата до 29.02.2020 Локација:       На 20м.од  плажа, во непосредна близина на центарот. Сместување:   Двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и шестткреветни апартмани. Опрема: Студио – одвоена опремена кујна и  соба со два или четири кревети, бања, ТВ, тераса. АПП – одделна спална соба со брачен кревет и кујна со четири кревета и опремена кујна, бања…
Read more

Торони Апартментс – Торони

Торони Апартментс “Б” Торони                    Лето 2020 Грција  Вила Торони Апартментс е постар објект лоциран на сама плажа во Торони, место познато по прекрасната долга и широка песочна плажа, наградена со сино знаеменце заради својот квалитет и чистота. Вилата располага со убаво уреден двор, сопствен паркинг и скара. Во својот состав брои 12 сместувачки единици, студија за самопослужување од…
Read more

Вила Margarita- Kанали

-25%  попуст за резервација и уплата 100% до 30.12.2019 -20%  попуст за резервација и уплата 100% до 31.01.2020 -15%  попуст за резервација и уплата 100% до 28.02.2020 -10%  попуст за резервација и уплата 100% до 30.04.2020 Цените се по студио за 7 ноќевања во € без попуст период ноќевања STD 3 lux стран.погл.море STD 4 приземје STD…
Read more