Category: Крстарења

КРСТАРЕЊЕ 3 КОНТИНЕНТИ 2020 (ПОАЃАЊЕ ОД БИТОЛА)

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА  Хит програма Ограничени места КРСТАРЕЊЕ   НА  3    КОНТИНЕНТИ  ЕВРОПА – АФРИКА – АЗИЈА Брод крузер – CELESTYAL  CRYSTAL АТИНА-(ПИРЕА) – ЕГИПЕТ – ИЗРАЕЛ – КИПАР – РОДОС -КУШАДАСИ – ПИРЕА(Атина 7 ноќи – 8 дена на брод        ** Организиран превоз од Битола ** КРСТАРЕЊЕ (All Inclusive) – СЕ ВКЛУЧЕНО…
Read more

Неодоливите Кариби

MSC CRISES OPERA Инспирирана од Софија Лорен, МСЦ Дивина ви ја носи целата елеганција и гламур на златното доба на линиите за крстарење на еколошки нов начин. На неа ќе ја најдете секоја модерна удобност, најразлични спортови, рекреативни простории и забава од светска класа, вклучувајќи ги и клубовите за деца и тинејџери за да обезбедите…
Read more

Крстарење Италија – Шпанија – Франција

Costa Smeralda Запознајте се со најновата генерација на бродови од компанијата Costa! Италијански дизајн инспириран од знаменитостите на Италија и Шпанија со максимален луксуз за бескрајно уживање! ЗИМА НА СОНЧЕВИОТ МЕДИТЕРАН Савона - Марсеј - Барселона - Палма Де Мајорка - Рим - Ла Специја - Серавале Поаѓање од Белград - Период 31 јануари 2020,…
Read more