Category: Индивидуално

Hotel Mona Zlatibor – НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ

НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ Валиден за период:29 .12- 02 .01 .2020 ноќи ГРАТИС 2 СВЕЧЕНИ ВЕЧЕРИ (31.01 и 01.01) Цена по пакет/по лице на база појадок и вечера Ус л о в и : Цените се изразени по лице/по пакет. Цените вклучуваат појадок и вечера и ГРАТИС СВЕЧЕНИ ВЕЧЕРИ(31. 12 и 01. 01) Доручек и вечера се…
Read more

НОВОГОДИШНИ ПАТУВАЊА CAVO OLYMPO LUXURY RESORT & SPA 5* – LITOHORO

www.cavoolympo.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК   21.12-23.12 24.12-24.12 25.12-30.12 31.12-31.12 01.01-05.01 06.01-29.02 01.03-31.03 CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW FOR SINGLE USE 1Ad 83 83 83 83 83 75 83 CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW 2Ad 83 83 83 83 83 75 83 DOUBLE SUPERIOR OLYMPUS VIEW 2Ad 101 101…
Read more

Св. Никола Сандански

Ресторан Свети Никола Новогодишна вечерa вo ресторан Свети Никола престој 2 ноќи 3 ноќи 4 ноќи двокреветна соба стандард класик стандард класик стандард класик 1 adl 216 € 246 € 260 € 302 € 306 € 358 € 1 adl+1 chd до 12 г 312 € 366 € 364 € 434 € 416 € 504…
Read more

Medite Spa Resort – Сандански

9.12.2019 – 02.01.2020 пакет 3 или 4 ноќи / сопствен превоз Тип на соба сместување 3 полупансиони 4 полупансиони De luxe (2+0) DBL 792 € 942 € Premium (2+1) DBL 916 € 1012 € Femily (2+2) DBL 964 € 1084 € Villa with one bedroom DBL 1126 € 1330 € Villa with two bedroom цена за…
Read more

Interhotel – Сандански

Механа БЪЛГАРЕ – сопствен превоз Свечена вечера во Механа „БЪЛГАРЕ“ 3 ноќи 4 ноќи Двокреветна соба – 2 возрасни 550 € 650 € Еднокреветна соба – 1 возрасен 374 € 450 € Студио – 2 возрасни 710 € 859 € Апартман – 2 возрасни 776 € 945 € доплати Возрасен на доп. легло во апартман…
Read more

Grand Hotel – Банско

28.12.2019 – 01.01.2020 Пакет 4 ноќи / сопствен превоз Цена по лице во двокреветна стандардна соба  339€ Цена по лице во апартман со 1 спална  379€ *минимум 2 лица во соба Цената вклучува: 4 Ноќевања со појадок и вечера на шведска маса; Новогодишна вечера на 31.12 Користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања,…
Read more