Category: Дочек на Нова Година

Hotel Mona Zlatibor – НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ

НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ Валиден за период:29 .12- 02 .01 .2020 ноќи ГРАТИС 2 СВЕЧЕНИ ВЕЧЕРИ (31.01 и 01.01) Цена по пакет/по лице на база појадок и вечера Ус л о в и : Цените се изразени по лице/по пакет. Цените вклучуваат појадок и вечера и ГРАТИС СВЕЧЕНИ ВЕЧЕРИ(31. 12 и 01. 01) Доручек и вечера се…
Read more

НОВОГОДИШНИ ПАТУВАЊА CAVO OLYMPO LUXURY RESORT & SPA 5* – LITOHORO

www.cavoolympo.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК   21.12-23.12 24.12-24.12 25.12-30.12 31.12-31.12 01.01-05.01 06.01-29.02 01.03-31.03 CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW FOR SINGLE USE 1Ad 83 83 83 83 83 75 83 CLASSIC ROOM OLYMPUS VIEW 2Ad 83 83 83 83 83 75 83 DOUBLE SUPERIOR OLYMPUS VIEW 2Ad 101 101…
Read more

Св. Никола Сандански

Ресторан Свети Никола Новогодишна вечерa вo ресторан Свети Никола престој 2 ноќи 3 ноќи 4 ноќи двокреветна соба стандард класик стандард класик стандард класик 1 adl 216 € 246 € 260 € 302 € 306 € 358 € 1 adl+1 chd до 12 г 312 € 366 € 364 € 434 € 416 € 504…
Read more

Medite Spa Resort – Сандански

9.12.2019 – 02.01.2020 пакет 3 или 4 ноќи / сопствен превоз Тип на соба сместување 3 полупансиони 4 полупансиони De luxe (2+0) DBL 792 € 942 € Premium (2+1) DBL 916 € 1012 € Femily (2+2) DBL 964 € 1084 € Villa with one bedroom DBL 1126 € 1330 € Villa with two bedroom цена за…
Read more

Interhotel – Сандански

Механа БЪЛГАРЕ – сопствен превоз Свечена вечера во Механа „БЪЛГАРЕ“ 3 ноќи 4 ноќи Двокреветна соба – 2 возрасни 550 € 650 € Еднокреветна соба – 1 возрасен 374 € 450 € Студио – 2 возрасни 710 € 859 € Апартман – 2 возрасни 776 € 945 € доплати Возрасен на доп. легло во апартман…
Read more

Grand Hotel – Банско

28.12.2019 – 01.01.2020 Пакет 4 ноќи / сопствен превоз Цена по лице во двокреветна стандардна соба  339€ Цена по лице во апартман со 1 спална  379€ *минимум 2 лица во соба Цената вклучува: 4 Ноќевања со појадок и вечера на шведска маса; Новогодишна вечера на 31.12 Користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања,…
Read more

Дочек на 2020 во СОЛУН по цени од 85€ (со автобус)

Цена за уплата до 20 Ноеммври: 75 € / 5.300 ден ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 95 € / 5.900 ден 30.12.2019 (Понеделник) ШТИП – СКОПЈЕ – СОЛУН Поаѓање од Штип (пред Нова Пошта) / Скопје (Хотел ВИП) во 04:00 часот.Патувањето продолжува преку граничен премин Богородица. Пристигнување во Солун во пладневните часови.Слободно време за индивидуални активности и…
Read more

НОВОГОДИШНИ ПАТУВАЊА RUSKOVETS SPA RESORT 4* – ДОБРИНИШТЕ, РАЗЛОГ

( сопствен превоз ) 27.12 – 01.01.2020 √ Уникатен затворен комплекс под падините на Пирин, на само 6 км. од Банско √ Комфорни хотелски апартмани и оддвоени фамилијарни вили √ Внатрешни базени за деца и возрасни, со минерална вода √ бесплатен транспорт до ски лифтот во Банско и Добриниште Тип на соба (редовни / дополнителни легла)…
Read more