Хотел PARK LAKESIDE 4* – Охрид

Хотел PARK LAKESIDE 4* – Охрид

15.06 – 31.08.2020 / ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ
Тип на соба Буџет соба Соба со поглед на парк Соба со страничен поглед Соба со поглед на езеро
Еднокреветна 42 € 45 € 47 € 50€
Двокреветна 27 € 32 € 35 € 37 €
Трокреветна   30 € 33 € 35 €
Четирикреветна   28 € 30 € 32 €
Доплата за полупансион 10 €
Доплата за полн пансион 20 €

 

 

 

ЛЕТНИ ПАКЕТИ – по лице, со вклучен појадок, во двокреветна соба
Број на ноќевања Буџет соба Соба со поглед на парк Соба со страничен поглед Соба со поглед
на езеро
Три ноќи
(едно дете до 15 г. бесплатно)
66 € 80 € 88 € 93 €
Пет ноќи
(2-ро и 3-то дете од 7-18 г. добиваат 30% попуст)
108 € 129 € 142 € 151 €
Седум ноќи 147 € 177 € 194 € 206 €

Цените се во евра а плаќањето е исклучиво во денари по курс 1 еур = 62 денари