ХОТЕЛ ДЕСАРЕТ 3* – Охрид

ХОТЕЛ ДЕСАРЕТ 3* – Охрид

ХОТЕЛ ДЕСАРЕТ 3* – Охрид

Тип на соба Ноќевање со појадок Полупансион
Еднокреветна соба (по лице) 31  38 
Двокреветна соба (по лице) 24  29 
Апартман (макс. 4 лица ) 90  /
Вила (макс. 4 лица) 90  /

Во цената е вклучена туристичка такса
Доплата за дополнителен оброк е 5 еур по лице на ден
Деца до 12.99 г. се бесплатно, над 12.99 плаќаат како за возрасен

ЛЕТНИ АРАНЖМАНИ

* 8 дена ( 7 ноќи ) 149  по лице во двокреветна соба, со вклучен појадок

* За сместување во еднокреветна соба се доплаќа 30 %