Хотел Грин Вуд 4* – Банско – 8-ми Март

Хотел Грин Вуд 4* – Банско – 8-ми Март

8-ми МАРТ – БАНСКО

Хотел ГРИН ВУД 4*

 

Дворкеветна соба (2+0)  35€
Студио (2+2) 40€
Едноспален апартман (2+2) 43€

 

Цените се по лице за 1 ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО и вклучуваат :

 • Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10-23 ч.
 • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес
 • Интернет, детски кат, паркинг

 

Дополнителни услови :

 • Деца до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
 • За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
 • Доплата за туристичка такса : 1 по лице на ден за возрасни и деца над 2 год.

 

Пакет аранжман со организиран превоз

 • Прв ден : 06.03.2020

Состанок на групата. Поаѓање кон Банско во договореното време. Се патува преку граничен премин Деве Баир. Посета на Метро во Благоевград. Пристигнување и сместување во хотел. Време за индивидуални активности – прошетка, релаксација во СПА Центарот на хотелот.  Вечера и забава со музика во живо. Ноќевање.

 • Втор ден : 07.03.2020

Појадок. Слободен ден за прошетка низ Банско, скијање или користење на СПА Центар. Вечера и забава со музика во живо. Ноќевање.

 • Трет ден : 08.03.2020

Појадок. Заминување од хотелот во 12:00 ч. (локално време). Заминување за Македонија со попатни паузи. Пристигнување во вечерните часови.

Двокреветна соба – 95€ по лице за 2 ноќевања на база се вклучено и превоз

Студио – 105€ по лице за 2 ноќевања на база се вклучено и превоз

 

Цената е по лице за пакет и вклучува :

 • Превоз до наведената дестинација
 • Сместување во хотел ГРИН ВУД 4*
 • 2 ноќевања на база појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10-23 ч.
 • Користење на СПА Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
 • Професионална организација

 

Во цената не е вклучено :

 • Патничко осигурување