Вила Луна – Ксамил

Вила Луна – Ксамил

-15% попуст за резервација за термин 03.07-10.07
Цените на табелата се со веќе пресметан попуст

Цените се по студио за 7 ноќевања во  без попуст

период ноќевања STD 2  STD 3 STD 4  APP 6 
29.05-05.06 7 *49* *59* *69* *89*
05.06-12.06 7 *69* *79* *89* *129*
12.06-19.06 7 149 159 169 219
19.06-26.06 7 169 179 199 249
26.06-03.07 7 189 199 209 279
03.07-10.07 7 195 203 220 273
10.07-17.07 7 269 279 299 369
17.07-24.07 7 269 279 299 369
24.07-31.07 7 269 279 299 369
31.07-07.08 7 269 279 299 369
07.08-14.08 7 269 279 299 369
14.08-21.08 7 269 279 299 369
21.08-28.08 7 259 269 289 349
28.08-04.09 7 229 239 259 319
04.09-11.09 7 149 159 179 209
11.09-18.09 7 129 139 149 169
18.09-25.09 7 *89* *99* *109* *119*
25.09-02.10 7 *59* *69* *79* *99*

Цените се во € плаќање во денари 1€ = 62 денари

Термините обележани со црвено * се промо цени и на нив не следува попуст
Легенда: STD 3 студио за 3 лица, APP 6 апартман за 6 лица
Во цената НЕ Е вклучен превоз

Во цената Е вклучено:
7 ноќевања
Користење клима уред,
Користење безжичен интернет

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување

Напомена:
Услови за рана разервација:
Уплата 30% од износот на аранжманот
Доплата најдоцна до датумот кога истекува попустот за рано букирање.
Сите резервации направени или платени по предвидените датуми за рано букирање ќе бидат наплатени по редовни или ревидирани услови и цени актуални во периодот на доплата

Информации…
За уплата на два термини одобруваме 7% попуст (попустот не е важи за промо.
Попустите не може да се комбинираат,
Сместување согласно капацитетот на кревети, плус може да се смести 1 дете до 6 г.
Превозот ги слегува патниците на најблиската локација каде може да се паркира автобус.
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
Сместување во собите е после 14 часот (локално време),
Напуштање на собите е до 10 часот (локално време)
Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата

21