Вила Копаоник – Копаоник

Вила Копаоник – Копаоник

Вила Копаоник – Копаоник

-10% попуст за уплата до 30.09.2019

Цена во Еур по Студио / Апартман за наведен број на ноќевања (помалку ноќи само на барање

Тип на Сместување

Мах Лица

01.Дек

22.Дек

22.Дек

29.Дек

29.Дек

05.Јан

05.Јан

12-Јан

12.Јан

19.Јан

19.Јан

26.Jан

26.Јан

02.Феб

02.Феб

09.Феб

09.Феб

16.Феб

16.Феб

23.Феб

23.Феб

08.Мар

01.Мар

08.Mар

08.Mар

15.Mар

15.Mар

22.Мар

22.Мар

05.Aпр

Минимум Престој

1

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1

1+1 Студио

3

45

400

560

500

450

560

500

500

450

400

45

2+1 Студио

5

60

450

750

600

550

750

600

600

560

500

60

VIP 1 Апартман

6

90

800

1100

850

850

1100

1100

850

850

800

90

VIP Апартман

5

100

900

1200

1000

950

1200

1200

1000

1000

900

100

Цената вклучува:

  • Наем на Студио / Апртман

  • Користење на Ски-Гардеробер

  • Wi-Fi

  • Секојдневно одржување

Цената НЕ вклучува(плаќање во агенција):

  • Туристичка Такса 1 Еур по лице на ден;Деца од 7 до 15 год,0.5 год; Деца 2 до 7 години БЕСПЛАТНО;

  • Хотелско Осигурување 0,70 Еур по лице на

  • Паркинг во подземна гаража 8 Еур по кола на ден

Опис на Студио / Апартман:

Сите капацитети располагат со балкон,и подземна гаража со паркинг простор од 30 места.

0+1 студио – тросед на реазвлекување;

1+1 студио – тросед и фотеља на развлекување;

2+1 студио (28 -35m2 )– 2 троседи на развлекување;

VIP 1 апартман (макс 5 лица) – 1 спална соба, 2 купатила и дневена соба;

VIP апартман – (макс 5 лица) – 2 спални соби,дневен престој.