Вила Камелија- ВАЛОНА

Вила Камелија- ВАЛОНА

АЛБАНИЈА – ВАЛОНА

Вила “Camellia” 7 ноќевања за наем на студио

Термин:

Ноќевања:

1/студио

1/3 Студио

04.07-11.07.2020

7

196€

216€

11.07-18.07.2020

7

211€

231€

18.07-25.07.2020

7

231€

251€

25.07-01.08.2020

7

231€

251€

01.08-08.08.2020

7

231€

251€

08.08-15.08.2020

7

231€

251€

15.08-22.08.2020

7

201

221

22.08-29.08.2020

7

199€

219€

29.08-05.09.2020

7

176€

196€

05.09-12.09.2020

7

161€

181€

Вила “Camellia” располага со 1/2 и 1/3 студиа со комплет опременa кујнакупатилобалкон,ТВ и WIFI. Се наоѓаат на 200 м од градската песочна плажа и во непосредна близина на туристичкиот дел, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулињахотели и главното шеталиште.

 • Цените во табелата се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања без вклучен превоз

 • Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети

 • Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време

ПРЕВОЗ:

 • Moжност за организиран превоз Скопје-Валона-Скопје

оаѓањето е во вечерните часови, ден предходно од започнувањето на сместувањето (благовремено ќе бидете известени )

 • Околу тргнувањето за Валона обратете се во Агенција 2 дена пред тргнување

 • Цена на повратен билет – 45 евра;

 • деца до 2 години бесплатно (без седиште);

 • од 2-8 год. – 35 евра

   

  31