Вила Звончица – Копаоник

Вила Звончица – Копаоник

Вила Звончица – Копаоник

-10% попуст за уплата до 30.09.2019

Цените во Еур по Студио / Апартман за наведен број на ноќи / Помалку број на ноќи на барање.

Тип на Сместување

MAX лица

01.Дек

22.Дек

22.Дек

29.Дек

29.Дек

05.Јан

05.Jан

12-Jан

12.Jан

19.Jан

19.Jан

26.Jан

26.Jан

02.Фев

02.Фев

09.Фев

09.Фев

16.Фев

16.Фев

23.Фев

23.Фев

01.Мар

01.Mар

08.Mар

08.Mар

15.Mар

15.Mар

22.Mар

22.Мар

05.Апр

Минимум ноќи

1

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1

1+1 Студио

2

45

400

560

500

560

560

500

500

450

500

400

45

Апартман 1

4

65

650

830

650

730

800

650

650

650

650

550

60

Апартман 2

6

70

680

850

700

750

850

700

700

700

680

600

70

Апартман 3

8

90

680

900

750

800

900

750

750

750

700

650

80

VIP Апартман

5

100

900

1200

1000

1200

1200

1200

1200

1200

1200

900

100

APP PETAR PAN

7

130

1000

1300

1200

1300

1300

1300

1300

1300

1300

1100

130

Цената вклучува:

 • Наем на Студио / Апартман

 • Користење на Ски – Гардеробер

 • Wi-Fi

 • Секојдневно одржување

 • Рецепција 24/7.

Цената НЕ вклучува:

 • Појадок 10 Еур / по лице

 • Вечера 9 Еур / по лице

 • Деца до 14 години плаќа 3 Еур / по лице Појадок

 • Деца до 14 години плаќат 6 Еур/ по лице

 • Туристичка Такса 1 Еур по лице на ден,Деца 0,5 Еур по лице на ден,Деца од 0-,6.99 години – ГРАТИС (Задолжително при резервација)

 • Хотелско Осигурување 0,20 Еур по лице на ден. (Задолжително при резервација)

Oпис на соби:

 • Студио 1+1 (max 3 лица) 2 софи на развлекување, 19 m2.  

 • App 1 (max 4 лица)- Во спална соба француски лежај,во дневанa соба една софа на развлекување квадратура до 25 m2.

 • App 2 (max 6 лица)- Во спална соба француски лежај,во дневна соба 2 софи на развлекување,квадратура до 35 m2.

 • App 3 (max 8 лица)- Во спална соба француски лежај,во дневна соба 3 софи на развлекување,квадратура до 40 m2.

 • Vip app  (max 5 лица)- Две спални соби со француски лежај, дневна соба со аголна гарнитура,квадратура околу 40-50 m2.

 • Petar Pan Apartman (max 7 лица) – Две спални соби со француски лежај,во галерија софа на развклекување и дневен престој со аголна гарнитура.