Н Е А    В Р А С Н А

11703373_878993132150351_4699241658752648867_n

13646706_761819330626978_2001949141_o

Slika325

Slika290      13616291_761819337293644_1040494613_o

Slika319    13647167_761819390626972_1016210414_o

13616152_761819347293643_1469720568_o  Slika323

Slika326    13632728_761819387293639_556387353_o

Вила АПОЛОНИА

Вилата се наоѓа на 150м од плажата во централнот дел. Пред самата вила се наоѓа градскиот парк. Вилата располага со 13 студија 1/3 и две студија 1/2 кои се на спрат. Студијата се на приземје и спрат и се опремени со кујна, купатило, АС (не е вклучена во цената) и балкони  и Wi – Fi . Дуплексот е комбиниран од две 1/3 соби кои се одделени со ходник, од кои едната соба нема тераса, но затоа има клима која е вклучена во цената, а исто така, се користи терасата од другата соба. Дуплексот располага со две кујни и две купатила. Вилата на приземје има сала со билјард маса, пинг-понг, ТВ и две дополнителни санитарни простории наменети за сите гости при реализирање на смените.

 

лица МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
20 27 03 10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02 09 16
Ноќи 7* 7* 7* 7* 7* 7 7 7 7 7 7 7 7 7* 7* 7* 7* 7*
1/2 40 5545 8560 10075 115 200 220 240 260 260 260 260 240 125 115 95 85 65
1/3 40 5545 8560 10075 115 220 240 250 280 280 280 280 250 125 115 95 85 65
1/3+1/3 40 5545 8560 10075 115 370 410 425 445 445 445 445 425 125 115 95 85 65

Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд). Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однeсуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).

 

УСЛОВИ 

 • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
 • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
 • Доплата за клима 5 евра од ден
 • При сместување во студијата 1/2 и 1/3 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
 • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
 • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
 • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, а за деца од 02-12 години 25 еур
 • Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%

ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ:

 • од Скопје во 05:30 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
 • од Куманово во 05:30 ч. (Макпетрол, автопат)
 • Од Кочани во 05:00 ч. (паркинг пред Судот)
 • Од Штип во 05:30 ч. (нова пошта)
 • Од Велес во 06:15 ч. (бензинска пумпа – мотел Македонија)
 • Поаѓање од Нова Врасна во 15:00 ч.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *