Почетна > Destination > SPECIJALNA PONUDA HURGADA za termini 11.06 и 18.06.2019

SPECIJALNA PONUDA HURGADA za termini 11.06 и 18.06.2019 - 7 Days

SPECIJALNA PONUDA HURGADA za termini 11.06 и 18.06.2019
299

Специјална понуда Хургада термини: 11.06 и 18.06

Хургада - Египет

Цени по лице за резервации oд 10.04.2019 до 15.04.2019 со уплата од минимум 50% (комплет доплата 14 дена пред поаѓање).

 

Хотел

 

Цена по лице:

 

Sunny Days El Palacio 4*

299 €
 

King Tut Resort 3*

299 €
 

Amwaj Blue Beach 5*

299 €
 

Marlin Inn Azur Resort 4*

299 €
 

Sea Gull Resort 4* 

299 €
 

Bella Vista Hotel 4*

399 €
 

Aqua Vista Hotel 4*

359 €
 

Albatros Aqua Park 4*

379 €
 

Mercure Hurghada Hotel 4* 

379 €
 

Prima Life Makadi Resort 5*

399 €
 

Bellevue El Gouna 4*

429 €
 

Steigenberger Aqua Maqic 5*

449 €
 

Albatros Citadel Resort 5*

529 €

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА

* 6 ноќевања во одбраниот хотел на наведената услуга.
* Авионска карта на релација Скопје – Хургада – Скопје со чекиран багаж до 20кг
* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Хургада
* Организација на аранжманот и асистенција на пристигнување во Хургада.

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА

* Аеродромски и административни такси во износ од 80еур (25еур за бебе до 1.99 год)
* Патничко здравствено осигурување
* Влезна виза за Египет – за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација и пасош со важност од минимум 6 месеци.
* Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување).
* Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.

You can send your inquiry via the form below.

Price From EUR299/person
299
Total 299 EUR