Почетна > Destination > SPECIJALNA PONUDA EGIPET

SPECIJALNA PONUDA EGIPET

HURGADA10

ЕГИПЕТ – ЧАРТЕР – ЛЕТО 2019

Резервации до 15.05.2019 со уплата од минимум 50%

Цена по лице: 

Amwaj Blue Beach 5* –

рана уплата до 10.05.

 325 €
Bella Vista Hotel & Resort Spa 4*  355 €
Sunny Days El Palacio 4*  322 €
Sunny Days Palma de Mirette 4*  322 €
Sea Gull Resort 4*  355 €
Coral Beach Hotel 4*  386 €
Jasmine Palace 4 *  388 €
Aqua Vista Hotel 4*  440 €
Mercure Hurgada 4 *  399 €
Prima Life Makadi Resort 5*  447 €
Jaz Aquamarine Resort 5*  487 €
Sinbad Aqua Park 4 *  399 €
Hilton Hurghada Resort 5*  482 €
Premier Le Reve Hotel & Spa 5*

(Adults Only)

 699 €

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА

 • 6 ноќевања во одбраниот хотел на наведената услуга.
  * Авионска карта на релација Скопје – Хургада – Скопје со чекиран багаж до 20кг
  * Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Хургада
  * Организација на аранжманот и асистенција на пристигнување во Хургада.
 • ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА
  * Аеродромски и административни такси во износ од 80еур (25еур за бебе до 1.99 год)
  * Патничко здравствено осигурување
  * Влезна виза за Египет – за МК пасоши се добива на лице место по пристигнување, потребни се 25усд, хотелска резервација и пасош со важност од минимум 6 месеци.
  * Хотелски услуги после одјавување на собите (*** хотелот има право да ги прекине All Inclusive услугите по времето предвидено за одјавување).
  * Факултативни екскурзии и други индивидуални трошоци.

Галерија

You can send your inquiry via the form below.