RICH 4* VELINGRAD

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ 1 ноќ 2 ноќи 3-4 ноќи 5-6 ноќи
SGL стандард 64 58 52 46
SGL лукс 76 68 62 54
DBL стандард 80 74 66 60
DBL лукс 92 82 74 66
DBL де лукс 108 96 90 78
Aпартман ХЕНРИ / МЕРИЛИН 124 112 102 90
Апартман фемили РИЧ 156 140 126 114
Апартман лукс ДИАНА 156 140 126 114
Апартман стандард КАРИ 134 120 108 98
Апартман со 2 спални - ВИКТОРИЈА 172 156 138 124
Апартман со џакузи ЕЛИЗАБЕТ / ЛУИ 140 126 114 102
Деца до 6 години БЕСПЛАТНО
Дополнително легло 16 16 14 12

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

Цените се дадени во евра, по соба на ден, и вклучуваат:

-         Појадок - шведска маса

-         Користење на внатрешен и надворешен минерален базен со внатрешно и надворешно џакузи

-         ВИП тераса со надворешен камин

-         три вида на кади: со топла минерална вода, топла када со минерална вода од Кремчна бања, ладна када со магнезиумова сол или т.н. морска вода сауна парк - инфрацрвена сауна

-         Парна бања

-         Топли лежалки

-         Зона за релаксација

-         Фитнес сала со протеински бар

-         Внатрешно детско катче со аниматор

-         Бесплатен безжичен интернет

-         Туристичка такса

-         Паркинг (на отворено)

You can send your inquiry via the form below.