Почетна > Destination > PROMO CENI – SKIATHOS

PROMO CENI – SKIATHOS

skiatos

ПРОМО ЦЕНИ СКИЈАТОС ЛЕТО 2019

Промотивни цени за термин 18.06

Специјална понуда СКИЈАТОС

 

Вила Хармони Гарден и вила Никос 

термин: 18.06.2019

 

 

Цена по лице: 159 € 

 

 

9 ноќевања со вклучен превоз

Доплата за 3то лице – 89 €

You can send your inquiry via the form below.