PIRIN PARK HOTEL 5* SANDANSKI

Pirin Park Hotel е член на ланецот хотели ”Sharlopov Hotels” и е идеално место за остварување на
Вашите соништа.
Нуди прекрасни градини, лековита минерална вода и незаборавни погледи.
Во почетокот на 2009 година од страна на Европската Спа организација хотелот ја доби престижната
награда ”Eurospera Wellness’.

Цени за СОБА на ден

сместување услуга петок и сабота недела-четврток
DBL lux HB 96€ 78€
SGL lux HB 66€ 62€
APP (2ADL+2CHD 4-12г) HB 144€ 131€

дете до 4 г бесплатно (за услуга BB)
дете 4-12 г. на дополнително легло 13 €
дете 4-12 г. на редовно легло 50% од цена за возрасен
возрасен на дополнително легло 50% од цена за возрасен
Цените се дадени по соба на ден (во DBL ), апартман (за APP ) или за соба (во SGL )
Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 62 мкд
Цените НЕ ВАЖАТ за: Национални и религиозни празници

 

Во цената Е вклучено:
•Полупансион(Појадок и Вечера)
•Интернет
•Паркинг
•Бесплатен трансфер до/од центарот ( по распоред )
•Фитнес центар,базен,детски базен,џакузи,парк-градина со голем базен,детски базен и детско
катче,финска сауна,биосауна,парни бањи – калдариум и лакониум,ледена фонтана,зона за
релакс
Во цената НЕ Е вклучено:
• Туристичка Такса 1 Еур по лице на ден

You can send your inquiry via the form below.