Почетна > Destination > ЛЕТО 2019 > ГРЦИЈА > Острови > Крф > MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI

MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI

MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI www.messonghibeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

25.04-23.05

24.05-29.05

30.05-15.06

16.06-14.07

15.07-24.08

25.08-15.09

16.09-28.09

29.09-12.10

DOUBLE SUPERIOR GARDEN VIEW

2Ad

77

113

123

135

164

135

123

77

3Ad

104

152

166

181

221

181

166

104

2Ad+1ch(0-1)

77

113

123

135

164

135

123

77

2Ad+1ch

(2-11.99)

83

122

131

145

176

145

131

83

FAMILY COMFORT BUNK BED GARDEN VIEW

2Ad

94

129

141

156

188

156

141

94

2Ad+2ch(0-1)

94

129

141

156

188

156

141

94

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

94

129

141

156

188

156

141

94

2Ad+2ch

(2-11.99)

99

136

149

166

199

166

149

99

FAMILY ROOM INTERCONECTED GARDEN VIEW

2Ad

158

154

168

186

227

186

168

158

3Ad

171

166

181

200

244

200

181

171

3Ad+1ch(0-1)

171

166

181

200

244

200

181

171

3Ad+1ch

(2-11.99)

180

175

191

211

259

211

191

180

3Ad+2ch(0-1)

180

175

191

211

259

211

191

180

3Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

180

175

191

211

259

211

191

180

3Ad+2ch

(2-11.99)

212

206

225

249

304

249

225

212

3Ad+3ch(0-1)

(2-11.99)

(2-11.99)

212

206

225

249

304

249

225

212

3Ad+3ch

(2-11.99)

243

236

259

285

348

285

259

243

2Ad+1ch(0-1)

158

154

168

186

227

186

168

158

2Ad+1ch

(2-11.99)

158

154

168

186

227

186

168

158

2Ad+2ch(0-1)

158

154

168

186

227

186

168

158

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

158

154

168

186

227

186

168

158

2Ad+2ch

(2-11.99)

168

162

178

197

240

197

178

168

2Ad+3ch(0-1)

(2-11.99)

(2-11.99)

168

162

178

197

240

197

178

168

2Ad+3ch

(2-11.99)

199

193

212

233

285

233

212

199

FAMILY SUPERIOR BUNG BED GARDEN VIEW

2Ad

97

141

154

168

204

168

154

97

2Ad+2ch(0-1)

97

141

154

168

204

168

154

97

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

97

141

154

168

204

168

154

97

2Ad+2ch

(2-11.99)

103

149

162

178

217

178

162

103

DOUBLE COMFORT FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

61

83

91

99

122

99

91

61

1Ad+1ch(0-1)

61

83

91

99

122

99

91

61

1Ad+1ch

(2-11.99)

64

87

96

105

129

105

96

64

DOUBLE COMFORT SEA VIEW

2Ad

75

103

113

125

150

125

113

75

3Ad

102

139

152

168

203

168

152

102

2Ad+1ch(0-1)

75

103

113

125

150

125

113

75

2Ad+1ch

(2-11.99)

81

111

122

134

161

134

122

81

Мин. престој

3

3

3

5

5

5

3

3

Локација: Месонги на плажа, 22 км. Од градот Крф

Соби: клима,САТ ТВ,фрижидер и фен

Опис: ресторан , пул барови,барови на плажа , коктел бар,кафетерија ,4 базена ,,мини клуб, 3 детски базени, игралиште за деца , анимација , мини диско, ноќен клуб , минимаркет ,златара , фризерница , фитнес центар, тениски игралишта, кошарка ,пинг понг, одбојка,аеробик, ватерполо, спортови на вода.

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 14 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

You can send your inquiry via the form below.