HOTEL SPA CLUB BOR 4*

HOTEL SPA CLUB BOR 4*
https://www.spaclubbor.com/

 

Тип на сместување 21.03.2018 - 20.12.2018
Double room (2+1) 79,00 €
Студио за 2 лица (2+1) 92,00 €
Апартман за 2 лица (2+2) 98,00 €
Трет возрасен во апартман 20,00 €
Второ дете на дополнително легло 6 - 11.99 год 7,00 €


Цените се дадени по соба, за 1 ноќевањe и вклучуваат:

-         Појадок

-         Користење на СПА центарот: базен, сауна, јакузи, фитнес, парна бања, релакс зона

-         Бесплатно користење на интернет, паркинг

-         Цените се во евра а плаќањето се врши во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд.

Попуст:

-         Деца до 5,99 год. - БЕСПЛАТНО

-         Прво дете од 6-11,99год. на дополнително легло со 2 возрасни во Double room - БЕСПЛАТНО


Доплати:

-         РУЧЕК - 10,00 еур за возрасен и 5,00 еур за дете (2 - 11.99год.)

-         ВЕЧЕРА - 13,00 еур за возрасен и 8,00 еур за дете (2 - 11.99год.)


Забелешка:

-         За откажување на резервација најмалку 10 дена пред пристигнување - без пенали

-         За откажување на резервација помалку од 10 дена - пенал од 1 ноќевање

ЕКСТРА ПОПУСТ:

За престој 2 ноќевања - 10% попуст

За престој 3 - 4 ноќевања - 15% попуст

За престој 5 - 6 ноќевања - 20% попуст

За престој 7 - 9 ноќевања - 25% попуст

За престој 10 - 13 ноќевања - 30% попуст

За престој 14+ ноќевања - 35% попуст

1 ноќевање од Недела - Четврток - 30% попуст

За влез во Р.Бугарија е неопходно да се поседува пасош со валидност од минимум 3 месеца на денот на излез и задолжително да се поседува патничко здравствено осигурување

You can send your inquiry via the form below.