HOLIDAY SPA HOTEL 4* VELINGRAD

HOLIDAY SPA HOTEL 4*
www.spahotelholiday.com

Тип на сместување 21.03.2018 - 20.12.2018
Twin room 43,00 €
Double Deluxe како еднокреветна соба 40,00 €
Double Deluxe 43,00 €
Studio (за 2 лица) 59,00 €
Дете до 11.99 год. на дополнително легло БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнително легло 17,00 €


Цените се дадени по соба, за 1 ноќевање и вклучуваат:

-         Појадок

-         Користење на СПА центарот: базен со минерална вода, сауна, парна бања, соба за релакс.

-         Бесплатно користење на интернет

-         Цените се во евра а плаќањето се врши во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд.

Попуст:

-         1 возрасен со 1 дете до 11.99 € се плаќа цена за single room

Забелешка:

-         За откажување на резервација најмалку 12 дена пред пристигнување - без пенали

-         За откажување на резервација помалку од 12 дена - пенал од 1 ноќевање


За влез во Р.Бугарија е неопходно да се поседува пасош со валидност од минимум 3 месеца на денот на излез и задолжително да се поседува патничко здравствено осигурување

You can send your inquiry via the form below.