DELTA HOTEL 3* OGNJANOVO

DELTA HOTEL 3*
http://www.hoteldelta-bg.com/

Дадените цени се валидни за период на престој:  01.06-30.09.2018
Вид на сместување 3 ВВ 5 ВВ 7 ВВ 10 ВВ
Двокреветна соба со одделни легла

(без клима)

113 евра 186 евра 250 евра 358 евра
Двокреветна соба - Стандард 134 евра 220 евра 300 евра 424 евра
Двокреветна соба - Лукс 159 евра 262 евра 354 евра 505 евра
Трокреветна соба - Срандард 181 евра 299 евра 403 евра 572 евра
Трокреветна соба - Лукс 213 евра 350 евра 474 евра 674 евра


Цените се во евра за соба за 3, 5, 7 или 10 ноќевања и вклучуваат :

-         Ноќевање со појадок

-         Користење на базени со минерална вода

-         Користење на сауна, џакузи, парна бања, фитнес

-         Интернет, паркинг


Дополнителни услови : 

-         Деца до 3.99 год. - бесплатно

-         Деца од 4-11.99 год. на доп.легло - 11€

-         Возрасен на доп.легло - 15€

-         Деца или трет возрасен во апартман студио - бесплатно

Во цената не е вклучено: 

-         Туристичка такса 1€ на ден

-         Патничко осигурување

-За влез во Р.Бугарија е неопходно да се поседува пасош со валидност од минимум 3 месеца на денот на излез и задолжително да се поседува патничко здравствено осигурување

You can send your inquiry via the form below.