Category: Sandanski

Парк Хотел Пирин 5* – Сандански

Парк Хотел Пирин 5* – Сандански Цените се валидни за престој до 30.11.2017 (не се валидни за празници) Пакет “Македонија“ База : ПОЛУПАНСИОН / Вид на сместување Петок-сабота Недела-четврток Двокреветна соба (2+1) 48 € 39 € Еднокреветна соба 66 € 62 € Апартман лукс наем /макс. 3 лица/ 152 € 152 € ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ: Дете […]

Continue Reading →

Хотел Медите 4*

Напомена : Цените важат до 20.12.2017 (не важат за празници) СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4* Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота Стандардна двокреветна соба 44 € 60 € Стандардна еднокреветна соба 39 € 54 € Луксузна двокреветна соба 50 € 68 € Луксузна еднокреветна соба 45 € 62 € Студио 72 € 100 […]

Continue Reading →

Хотел Св.Никола 3*

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија. Вид на соба Ноќевање со појадок Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0) 20 € по лице Двокреветна ЛУКС соба (2+0) 25 € по лице Студио […]

Continue Reading →

ИНТЕРХОТЕЛ 4*

Интерхотел Сандански се наоѓа во градот Сандански, во подножјето на Пирин планина. Регионот е познат по својата клима и 80 минералните извори со температура од 42° – 81°С и различно ниво на минерализација и хемиско соединение. Минералните води имаат силен ефект врз лекувањето на голем број заболувања                  […]

Continue Reading →