Browsing Category : Wellness & Spa

Парк Хотел Пирин 5* – Сандански

By | Comments Off on Парк Хотел Пирин 5* – Сандански

Парк Хотел Пирин 5* – Сандански Цените се валидни за престој до 30.11.2017 (не се валидни за празници) Пакет “Македонија“ База : ПОЛУПАНСИОН / Вид на сместување Петок-сабота Недела-четврток Двокреветна соба (2+1) 48 € 39 € Еднокреветна соба 66 € 62 € Апартман лукс наем /макс. 3 лица/ 152 € 152 € ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ: Дете до 3.99 год – БЕСПЛАТНО…

Read More »

Здравец 4* – Велинград

By | Comments Off on Здравец 4* – Велинград

Хотел Здравец 4* – Велинград Вид на сместување ПОЛУПАНСИОН Цените се валидни за период: 02.01-20.12.2017 Работни денови 2 или 3 ноќевања Викенд 2 ноќевања 3 и повеќе од 3 ноќевања Работни денови и викенд Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0) 37 € 40 € 31 € Двокреветна ЛУКС соба (2+2) 39 € 42 € 37 € Двокреветна ВИП соба (3+1) 40 €…

Read More »

СПА Клуб Бор 4* – Велинград

By | Comments Off on СПА Клуб Бор 4* – Велинград

СПА Клуб Бор 4* – Велинград Цените важат за период : 02.01 – 21.12.2017 г. Вид на сместување 1 ноќ. 2 ноќ. 3-4 ноќ. 5-6 ноќ. 7-9 ноќ. Двокреветна соба(2 в.) 78€ 70€ 66€ 62€ 59€ Двокреветна соба мансардна (2 в. + 1 д.) 78€ 70€ 66€ 62€ 59€ Студио (2 в.+ 1д.) 92€ 83€ 78€ 74€ 69€ Апартман (2…

Read More »

Гранд Хотел 5* – Велинград

By | Comments Off on Гранд Хотел 5* – Велинград

Гранд Хотел 5* – Велинград Цените се валидни за термин : 03.01-23.12 Тип на соба Двокреветна стандард Двокреветна делукс Двокреветна Гранд делукс Јуниор Апартман Делукс Апартман VIP Апартман цена 92 € 102 € 112 € 140 € 160 € 180 € Специјални цени валидни за термин : 03.01-30.06 2 или 3 ноќевања 80 € 90 € 100 € 120 €…

Read More »

Хотел Свети Спас 5* – Велинград

By | Comments Off on Хотел Свети Спас 5* – Велинград

Хотел Свети Спас 5* – Велинград Цените важат за период : 02.01 – 21.12.2017 год. Вид на сместување 1 ноќ. 2 ноќ. 3-4 ноќ. 5-6 ноќ. 7-9 ноќ. Двокреветна соба(2 в.+ 1 д.) 94 € 85 € 80 € 75 € 71 € Апартман мансарден (2 в.+ 2 в./д.) 110 € 98 € 93 € 88 € 82 € Апартман…

Read More »

Хотел Медите 4*

By | Comments Off on Хотел Медите 4*

Напомена : Цените важат до 20.12.2017 (не важат за празници) СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4* Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота Стандардна двокреветна соба 44 € 60 € Стандардна еднокреветна соба 39 € 54 € Луксузна двокреветна соба 50 € 68 € Луксузна еднокреветна соба 45 € 62 € Студио 72 € 100 € Луксузен апартман (2 спални)…

Read More »

Хотел Св.Никола 3*

By | Comments Off on Хотел Св.Никола 3*

Се наоѓа во центарот на градот Сандански. Располага со: фитнес, базен, солариум, сауна, парна бања, римска бања, турска бања, центар за убавина и можност за масажи, водени терапии, грижа за телото, физиотерапија. Вид на соба Ноќевање со појадок Двокреветна СТАНДАРД соба (2+0) 20 € по лице Двокреветна ЛУКС соба (2+0) 25 € по лице Студио (2+2) 75 € за цело…

Read More »

AQUATONIK 5* Велинград

By | Comments Off on AQUATONIK 5* Велинград

AQUATONIK 5* Велинград 04.01.2017 – 23.12.2017 (Од недела до четврток)11  Сместување Цена за две лица од ноќ со услуга HB Цена за две лица од ноќ со услуга BB Еднокреветна соба 50 евра 45 евра Двокреветна соба 69 евра 59 евра Дворекветна соба плус – без тераса 74 евра 69 евра Двокреветна соба плус – со тераса 79 евра 74…

Read More »

ИНТЕРХОТЕЛ 4*

By | Comments Off on ИНТЕРХОТЕЛ 4*

Интерхотел Сандански се наоѓа во градот Сандански, во подножјето на Пирин планина. Регионот е познат по својата клима и 80 минералните извори со температура од 42° – 81°С и различно ниво на минерализација и хемиско соединение. Минералните води имаат силен ефект врз лекувањето на голем број заболувања                          Од 06.11…

Read More »

СПА АСТРЕА

By | Comments Off on СПА АСТРЕА

Хотелот е категорија 3 ѕвезди и на располагање на гостите се: рецепција, сеф, лоби бар, ресторан, лоби, релакс базен, џакузи, сауна, парна бања, детско катче, место за рекреативни игри со билијард….. Има 35 двокреветни соби и 8 апартмани. Собите се комфорни опремени со телевизор, телефон, минибар, локално парно, безжичен интернет, бања со туш или када, фен, тераса. СПА центарот во…

Read More »