Category: Ситхониа

Вила “ALEXANDRA” – Неос Мармарас

Вила “ALEXANDRA” – Неос Мармарас Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во Студио   Вила “Alexandra” – Неос Мармарас, се наоѓа во непосредна близина на пристаништето и 50m oд нај блиската (мала плажа) и на околу 500m од познатата плажа Paradisos. Располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија со редовни легла. 1/2 и 1/3 студијата се на приземје и I кат, каде […]

Continue Reading →

PORFI 3*+  NIKITI

ЛЕТО 2018 PORFI 3*+  NIKITI www.porfi.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 5 EBD 17.05-10.06 28.09-07.10 11.06-24.06 17.09-27.09 25.06-15.07 27.08-16.09 16.07-26.08 Single […]

Continue Reading →