Browsing Category : 24 мај индивидуално

24ти МАЈ КАЛИТЕА

By | Comments Off on 24ти МАЈ КАЛИТЕА

КАЛИТЕА е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во кристално чистата вода и белиот песок на плажата која скоро секоја година е наградувана со плаво знаменце. Калитеа сместена во прекрасната околина опкружена со борови дрва Ви овозможува да уживате во многубројните таверни, кафе барови, бутици, дискотеки и ноќни клубови кои ги привлекуваат туристите од сите околни места со…

Read More »

24ти МАЈ КАЛИТЕА

By | Comments Off on 24ти МАЈ КАЛИТЕА

КАЛИТЕА е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во кристално чистата вода и белиот песок на плажата која скоро секоја година е наградувана со плаво знаменце. Калитеа сместена во прекрасната околина опкружена со борови дрва Ви овозможува да уживате во многубројните таверни, кафе барови, бутици, дискотеки и ноќни клубови кои ги привлекуваат туристите од сите околни места со…

Read More »

Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – 24-ти МАЈ 2018

By | Comments Off on Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – 24-ти МАЈ 2018

Хотел МАУНТАИН ПАРАДАЈС 4* – Банско – Свети КИРИЛ и МЕТОДИЈ – 24-ти МАЈ 2018 Цени валидни за период на престој : 24.05-27.05.2018 (мин.2 ноќ.) Вид на сместување Полупансион All Inclusive Light Студио (2+0) 22€ 25€ Едноспален апартман (2+2) 23€ 26€ • Прво дете од 0-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно • Второ дете од 03-12.99 год. на дополнително…

Read More »

Хотел Грин Вуд 4* – Банско- 24-ти МАЈ 2018

By | Comments Off on Хотел Грин Вуд 4* – Банско- 24-ти МАЈ 2018

Хотел Грин Вуд 4* – Банско – Свети КИРИЛ и МЕТОДИЈ – 24-ти МАЈ 2018 Цени валидни за период на престој : 24.05-27.05.2018 (мин.2 ноќ.) Вид на сместување ↓ ALL INCLUSIVE Двокреветна соба (2+0) 29€ Студио (2+2) 31€ Едноспален апартман (2+2) 39€ Двоспален апартман (2+2) 31€   Дополнителни услови : – Деца до 5.99 год. – бесплатно – Прво дете…

Read More »

Хотел Мурите 4* – Банско – 24-ти МАЈ 2018

By | Comments Off on Хотел Мурите 4* – Банско – 24-ти МАЈ 2018

Хотел Мурите 4* – Банско – Свети КИРИЛ и МЕТОДИЈ – 24-ти МАЈ 2018 Цени валидни за период на престој : 24.05-27.05.2018 (мин.2 ноќ.) Вид на сместување All Inclusive АЗАЛИА – Двокреветна соба (2+0) 28€ АЗАЛИА – Едноспален апартман (2+2) 31€ АЗАЛИА – Двоспален апартман (4+2) 31€ ОРХИДЕА – Двокреветна соба (2+0) 27€ ОРХИДЕА – Едноспален апартман (2+2) 30€ ОРХИДЕА…

Read More »

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – 24-ти МАЈ 2018

By | Comments Off on HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – 24-ти МАЈ 2018

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA 4* – с. Бања (област Разлог) – Свети КИРИЛ и МЕТОДИЈ – 24-ти МАЈ 2018 ПРОМОТИВНА ПОНУДА   Вид на сместување 24.05-27.05.2018 (3 ПП) Двокреветна соба комфорт (2+0) 157€ Двокреветна соба егзекутив (2+1) 166€ Алпин студио (2+2) 178€ • Дете од 0-5.99 год. на дополнително легло – бесплатно • Прво дете од 06-11.99 год. на…

Read More »

Х А Л К И Д И К И

By | Comments Off on Х А Л К И Д И К И

Х А Л К И Д И К И 24.05.2018 (четврток) СКОПЈЕ – ХАЛКИДИКИ Состанок на групата во 05:00ч. На паркингот на хотел Холидеј Ин. Поаѓање за Грција во 05:30ч. Патот води преку граничниот премин Богородица. Пристигнување во Ханиоти. Сместување. Ноќевање. 25.05.2018 (петок) ХАЛКИДИКИ Слободно време за одмор и слободни активности. Ноќевање. 26.05.2018 (сабота) ХАЛКИДИКИ Слободно време за одмор и…

Read More »

24-мај ГРЦИЈА ХАЛКИДИКИ

By | Comments Off on 24-мај ГРЦИЈА ХАЛКИДИКИ

1    Хотели ГРЦИЈА   Април – Мај 2018   Тропикал – Ханиоти термин: 24 – 27.05.2018   Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажа, во централниот дел на Ханиоти.   Цена по лице за 3 ноќевања /полупансион 4.150 денари (67 евра)   Намалувања и Услови за деца:   – 3то возрасно лице плаќа 2.910 денари (47 евра)   –…

Read More »