Category: Сандански 23.10

23 ОКТОМВРИ СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4* – Сандански – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување Ноќевање со појадок Двокреветна соба – стандард (2+1) 53€ Двокреветна соба – делукс (2+1) 59€ Дете до 1.99 год – БЕСПЛАТНО Дете од 2-5.99 год. на доп. легло – 12€ Дете над 6 год. или возрасен на доп. легло – 25€ Цените […]

Continue Reading →

23 ОКТОМВРИ ПИРИН ПАРК 5* – Сандански

ПИРИН ПАРК 5* – Сандански – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување Полупансион Двокреветна соба (2+1) 90€ Дете до 3.99 год – БЕСПЛАТНО Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во соба- 14 € на ден Дете од 4-11.99 год на редовно легло – 50% попуст Возрасен на дополнително легло во соба или апп- 20% […]

Continue Reading →