Browsing Category : Боровец 23.10

Хотел Јанакиев 4*

By | Comments Off on Хотел Јанакиев 4*

Хотел Јанакиев 4* – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување ПОЛУПАНСИОН Двокреветна соба (2+1) 26 € Деца до 05.99 год. на доп. легло Бесплатно Деца од 6-11.99 год. на доп. легло 50% попуст Возрасен на доп. легло 30% попуст Цената е во евра по лице за 1 ноќевање и вклучува : √ Појадок и вечера √ Користење на внатрешен базен…

Read More »