Category: Банско 23.10

Пакет аранжмани – 23-ти Октомври 2017

Пакет аранжмани – 23-ти Октомври 2017 (21.10 – 23.10.2017) Хотел КЕМПИНСКИ ГРАНД АРЕНА 5 * – Банско 110 евра за пакет аранжман по лице    Цената е по лице за пакет и вклучува : √ Превоз на релација Скопје – Банско – Скопје √ Сместување во хотел КЕМПИНСКИ 5 * – 2 ноќевања на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК […]

Continue Reading →

St. George Ski and Spa-23 Октомври

23 -ти Октомври Хотел St.George Ski and Spa 4* Банско Термин:21.10-23.10/17 2 ноќи Превоз + Сместување + Полупансион    1 Ден.21.10.2017(Сабота)Скопје-Банско Со станок на група пред ВИП Хотел,спроти Скопски Саем.Тргнување за Банско со попатно застанување за кафе паузи,царински формално сти.Пристигнување во Банско сме стување во одбран хотел.Слободено време.Ноќевање 2 Ден.22.10.2017(Недела)Банско Слободен ден,предвиден за одмор и […]

Continue Reading →

Zara Spa and Complex-23 Октомври

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА 23 -ти Октомври Хотел Zara Spa & Complex 4* Банско Термин:21.10-23.10/17 2 ноќи Превоз + Сместување + All Inclusive 1 Ден 21.10.2017(Сабота)Скопје-Банско Со станок на група пред ВИП Хотел,спроти Скопски Саем.Тргнување за Банско со попатно застанување за кафе паузи,царински формално сти.Пристигнување во Банско сме стување во одбран хотел.Слободено време.Ноќевање 2 Ден 22.10.2017(Недела)Банско Слободен […]

Continue Reading →

Хотел Грин Вуд 4*

Хотел Грин Вуд 4* – Банско – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување All Inclusive Двокреветна соба (2+0) 30€ Студио (2+2) 32€ Едноспален апартман (2+2) 34€ Двоспален апартман (4+2) 32€ Услови за лица на дополнително легло: – Деца до 3.99 год. – бесплатно – Прво дете од 4-13.99 год. – бесплатно – Второ дете од […]

Continue Reading →

Хотел Св. Иван Рилски 4*

Хотел Св. Иван Рилски 4* – Банско – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување Полупансион Двокреветна соба (2+1) 26€ Дополнителни услови : Дете до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 11€ Возрасен на доп.легло 19€ Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :  √ Појадок и вечера […]

Continue Reading →

Хотел Гранд Ројал 4*

Хотел Гранд Ројал 4* – Банско – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување Ноќевање со појадок Студио (2+1) 16€ Едноспален апартман (2+2) 18€ Двоспален апартман (4+2) 16€ Дополнителни услови : Дете до 2.99 год. Бесплатно Прво дете до 12.99 год. на доп.легло Бесплатно Второ дете до 12.99 год. на доп.легло 50% попуст Возрасен на доп.легло […]

Continue Reading →

Хотел Перун Лоџ 4*

Хотел Перун Лоџ 4* – Банско – 23-ти Октомври 2017 Специјална понуда Вид на сместување Полупансион Студио (2+1) 23€ Едноспален апартман (2+2) 24€ Дополнителни услови : Прво дете до 11.99 год. на доп.легло Бесплатно Второ дете до 11.99 год. на доп.легло 50% попуст Возрасен на доп.легло 20% попуст Цените се во евра по лице за […]

Continue Reading →

Хотел САНРАЈС 4* – Банско

Хотел САНРАЈС 4* – Банско – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување All Inclusive light Едноспален апартман (2+2) 26€ Дополнителни услови : Дете до 3.99 год. Бесплатно Прво дете од 04-13.99 год на доп.легло Бесплатно Второ дете од 04-13.99 год на доп.легло 50% попуст Возрасен на доп.легло 30% попуст Доплата за еднокреветна соба + 50% […]

Continue Reading →

23 OKТОМВРИ МУРИТЕ 4*

Хотел Мурите 4* – Банско – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување All Inclusive Зграда : АЗАЛИА Двокреветна соба (2+0) 28 € Едноспален апартман (2+2) 32 € Двоспален апартман (4+2) 31 € Зграда : ОРХИДЕА Двокреветна соба (2+0) 26 € Едноспален апартман (2+2) 30 € Двоспален апартман (4+2) 29 € Услови за лица на дополнително […]

Continue Reading →

23 ОКТОМВРИ ПРЕМИЕР 5*

Хотел Премиер 5* – Банско – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување Полупансион Двокреветна соба – executive (2+1) 88€ Дополнителни услови : Дете до 5.99 год. Бесплатно Дете од 6-11.99 год на доп.легло 22€ Возрасен на доп.легло 31€ Цените се за соба, за 1 ноќевање и вклучуваат : √ Појадок и вечера √  Вино, овошје и […]

Continue Reading →

23 OKТОМВРИ РЕГНУМ 5*

Хотел Регнум 5* – Банско – 23-ти Октомври 2017 Вид на сместување Ноќевање со појадок Полупансион Executive suite (2+2) 35€ 42€ Grand suite (4+2) 31€ 38€ Дополнителни услови : Дете до 8.99 год. Бесплатно Дете од 9-12.99 год на доп.легло 17€ 21€ Возрасен на доп.легло 26€ 31€ Цените се во евра по лице за 1 […]

Continue Reading →