Category: Есен на планина 17

ХОТЕЛ ЈАНАКИЕВ 4* БОРОВЕЦ

ЕСЕН НА ПЛАНИНА YANAKIEV 4 * – БОРОВЕЦ Вид на сместување ПОЛУПАНСИОН Двокреветна соба (2+1) 25 € Деца до 05.99 год. на доп. легло Бесплатно Деца од 6-11.99 год. на доп. легло 50% попуст Возрасен на доп. легло 30% попуст Цената е во евра по лице за 1 ноќевање и вклучува : Појадок и вечера Користење на […]

Continue Reading →

ВИЛИ ЈАГОДА & МАЛИНА БОРОВЕЦ

ЕСЕН НА ПЛАНИНА ВИЛИ JAGODA & MALINA 3 * – БОРОВЕЦ Вид на сместување 15.09-01.12.2017 Вила ЈАГОДА (1-4 лица) 38 € Вила МАЛИНА (1-4 лица) 42 € Цените се во евра за 1 ноќевање за наем на вила и вклучуваат: Ноќевање Паркинг Во цената не е вклучено : Туристичка такса  1 евро на ден Патничко осигурување Напомена: за […]

Continue Reading →

ХОТЕР РИЛА БОРОВЕЦ

ЕСЕН НА ПЛАНИНА RILA 4* – БОРОВЕЦ   Период на престој : 01.06-15.10.2017 Ноќевање со појадок Полупансион Недела – Четврток Петок – Сабота Недела – Четврток Петок – Сабота Двокреветна соба 52€ 60€ 71€ 79€ Еднокреветна соба 37€ 42€ 47€ 52€   Дополнителни услови : Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло Бесплатно Трет возрасен на […]

Continue Reading →

Хотел Св. Иван Рилски 4*

Хотел Св. Иван Рилски 4* – Банско – Есен 2017 Цените се валидни за период на престој: 07.05 – 01.11.2017(не важат за празници) Вид на сместувањe ПОЛУПАНСИОН Двокреветна соба (2+1) 26 € Еднокреветна соба 36€ Дополнителни услови : Дете до 5.99 год. Бесплатно Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 11 € Возрасен на доп.легло 19 […]

Continue Reading →

ХОТЕЛ GREEN WOOD 4*

01.04-09.07.2017 01.09-30.11.2017 Вид на сместување 1 ноќ. 2-3 ноќ. 4-7 ноќ. 8 ноќ. Двокреветна соба (2+0) 30€ 28€ 26€ 24€ Студио (2+2) 32€ 30€ 28€ 26€ Едноспален апартман (2+2) 34€ 32€ 30€ 28€ Двоспален апартман (4+2) 32€ 30€ 28€ 26€   Услови за лица на дополнително легло: – Деца до 3.99 год. – бесплатно – […]

Continue Reading →

Хотел Мурите 4*

Хотел Мурите 4* – Банско – Есен 2017 Цени валидни за период на престој : 05.03 – 11.06.2017 / 11.09-30.11.2017 (не важат за празници) Вид на сместување 1 ноќ. 2-3 ноќ. 4-5 ноќ. 6-7 ноќ. 8-9 ноќ. Зграда : АЗАЛИА – СЕ ВКЛУЧЕНО Двокреветна соба (2+0) 30 € 26 € 25 € 24 € 22 […]

Continue Reading →

Хотел Гранд Ројал 4*

Хотел Гранд Ројал 4* – Банско – Лето, Есен 2017 Вид на сместување (ноќевање со појадок) 11.04-07.05 30.06-30.09 01.10-31.10 Студио (2+1) 18€ 12€ 16€ Едноспален апартман (2+2) 20€ 14€ 18€ Двоспален апартман (4+2) 18€ 12€ 16€ Дополнителни услови : Дете до 2.99 год. Бесплатно Прво дете од 03-12.99 год на доп.легло Бесплатно Второ дете од […]

Continue Reading →

Хотел Мариа Антоанета 3*

Хотел Мариа Антоанета 3* – Банско –  Есен 2017   17.04-09.09.2017 10.09-30.11.2017 Полупансион + 18 € 19 € Се вклучено 22 € 23 € Дополнителни услови : Деца до 5.99 год. на доп.легло Бесплатно Прво дете од 6-11.99 год. на доп.легло Бесплатно Второ дете од 6-11.99 год. на доп.легло 50% попуст Возрасен на доп.легло 30% […]

Continue Reading →

Хотел Регнум 5*- Банско

Хотел Регнум 5*- Банско –  Есен 2017 ВИКЕНД ЦЕНИ Цени валидни за престој во Петок и Сабота во период до 30.11.2017 Минимален престој – 2 ноќевања Вид на сместување Полупансион Студио – junior suite (2+0) 38€ Едноспален апартман – executive suite (2+2) 44€ Двоспален апартман – grand suite (4+2) 40€ Дополнителни услови : Дете од […]

Continue Reading →