Category: Халкидики Х

Хотел KOPSIS Beach – Пефкохори

Хотел KOPSIS Beach – Пефкохори 1  Ценовник лето 2018 http://www.kopsis.gr/en/rooms.php Цените се дадени по соба 01/06/18 – 14/06/18 09/09/18 – 23/09/18 *** минимум 4 ноќевања *** Сместување: Цена / услуга 2 Возрасни 69€ / BB 2 + 1 дете (4-11,99год) 75€ / BB 2 + 2 деца (4-11,99год) 79€ / BB 3 Возрасни 92€ / […]

Continue Reading →

Hotel GRAND VICTORIA-HANIOTI

ЗА УПЛАТА ДО 15.02.2018 -15% ПОПУСТ         ХОТЕЛСКА    СОБА Maj Јуни Јули Август Септември 7 ПОЛУПАНСИОНИ ПОЈАДОК   и  ВЕЧЕРА 27 03 10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02 09 16 ДВОКРЕВЕТНА   Стандард 179 209 249 269 289 309 329 339 339 339 339 339 319 289 249 199 169 […]

Continue Reading →

Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис

Хотелот Голеден Бич е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Резервирај   Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис   Хотелот […]

Continue Reading →

„KOVIOU HOLIDAY VILLAGE” – „PARADISE STUDIOS” – НИКИТИ

2    „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE” – „PARADISE STUDIOS” – НИКИТИ Дестинација: Хотели – Сопствен закуп Paradise studios (дел од хотелот Koviou Holiday Village) се наоѓа на само 250 м. од една од најубавите плажи на Ситониа, Koviou. Располага со 1/2, 1/3 и 1/4 ЕКО соби на приземје без кујна како и со 1/3 и 1/4 студиа […]

Continue Reading →

ХОТЕЛ „JENNY“ – СИВИРИ

2     ХОТЕЛ „JENNY“ – СИВИРИ Дестинација: Хотели – Сопствен закуп Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3 со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се […]

Continue Reading →

XENIA HOTEL 4* – OURANOPOLI

XENIA HOTEL 4* – OURANOPOLI www.papcorp.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 25% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.02.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 20% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.03.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.208 10% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.05.2018) ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 4 21.04-31.05 26.09-31.10 01.06-20.06 21.06-14.07 29.08-25.09 15.07-28.08 Double Superior Sea View […]

Continue Reading →

AGIONISSI RESORT 4* – AMOULIANI

AGIONISSI RESORT 4* – AMOULIANI www.papcorp.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 25% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.02.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 20% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.03.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2018 10% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.05.2018) ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 4 15.05-14.06 15.06-14.07 29.08-30.09 15.07-28.08 Double Room Sea View 33 67 89 […]

Continue Reading →

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA 4* – OURANOUPOLIS

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA 4* – OURANOUPOLIS      www.aristoteles.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2017  EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО 5   10.05-24.05 27.09-15.10 […]

Continue Reading →

ALEXANDROS PALACE 5* – OURANOUPOLIS

ALEXANDROS PALACE 5* – OURANOUPOLIS  www.alexandros-hotel.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДА НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 5 28.04-20.05 01.10-13.10 21.05-10.06 21.09-30.09 11.06-10.07 26.08-20.09 11.07-25.08 DOUBLE ROOM GARDEN VIEW 2Ad 75 99 […]

Continue Reading →

MIRAMARE BUNGALOWS – NEA MARMARAS 

MIRAMARE BUNGALOWS – NEA MARMARAS    www.miramarehalkidiki.com ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017  EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА 5 01.05-31.05 01.10-10.10 01.06-30.06 01.07-14.07 15.07-31.08 01.09-30.09 STUDIO 2Ad 41 56 […]

Continue Reading →

SUNSET HOTEL 2* – NEA MARMARAS 

SUNSET HOTEL 2* – NEA MARMARAS                                             www.sunsethotel-chalkidiki.com ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА 5 01.05-31.05 16.09-30.09 01.06-30.06 01.09-15.09 01.07-14.07 15.07-31.08 SINGLE ROOM 1Ad 38 42 51 60 1Ad+1ch(0-5.99) 38 42 51 60 APARTMENT 3Ad+1ch(0-5.99) 72 76 90 95 4Ad 72 76 90 95 2Ad+2ch(0-5.99) 72 76 […]

Continue Reading →

VILLAGE MARE RESIDANCE – KALIVES

VILLAGE MARE RESIDANCE – KALIVES www.villagemare-residence.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2018 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 15.04.2018) ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ 1 28.05-31.05 01.10-06.10 01.06-16.06 10.09-30.09 17.06-14.07 29.08-09.09 15.07-28.08 MAISONETTE 2 Adults 59 83 112 141 3 Adults 59 83 112 141 4 Adults 59 83 112 141 5 Adults 59 83 112 141 […]

Continue Reading →

DIAPOROS HOTEL 3*- VOURVOUROU     

DIAPOROS HOTEL 3*– VOURVOUROU       www.hotel-diaporos.com  ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН 5 01.06-14.06 16.09-30.09 15.06-30.06 01.09-15.09 01.07-31.08 DOUBLE ROOM GARDEN VIEW 2Ad […]

Continue Reading →

AKTI TORONI 3* – TORONI

AKTI TORONI 3* – TORONI www.aktitoroni-hotel.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017  EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 5 27.04-31.05 01.10-10.10 01.06-15.06 23.09-30.09 […]

Continue Reading →

PHILOXENIA BUNGALOWS 3* – PSAKOUDIA

PHILOXENIA BUNGALOWS 3* – PSAKOUDIA www.philoxenianet.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2018 20% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.04.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 10.05.2018 15% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 31.05.2018) ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН 1 12.05-01.06 30.09-12.10 02.06-22.06 08.09-21.09 23.06-13.07 25.08-07.09 22.09-29.09 14.07-24.08 SINGLE STANDARD 1 Adult 50 70 80 50 110 DOUBLE STANDARD 2 Adults 67 93 […]

Continue Reading →

MAKEDNOS 3* – NIKITI 

MAKEDNOS 3* – NIKITI      www.hotelmakednos.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 5 01.05-15.06 16.09-01.10 16.06-10.07 29.08-15.09 11.07-25.07 26.07-28.08 SINGLE ROOM […]

Continue Reading →

PORFI 3*+  NIKITI

PORFI 3*+  NIKITI www.porfi.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ   ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 5 EBD 17.05-10.06 28.09-07.10 11.06-24.06 17.09-27.09 25.06-15.07 27.08-16.09 16.07-26.08 Single Room […]

Continue Reading →

TORONI BLUE SEA 4* – TORONI 

TORONI BLUE SEA 4* – TORONI      www.toronibluesea.com ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА  – ПОЛУПАНСИОН 5 EBD 30.03-15.06 25.09-05.11 16.06-24.06 10.09-24.09 25.06-06.07 27.08-09.09 07.07-26.08 […]

Continue Reading →

        HOTEL CALYPSO 2+* SIVIRI           

ЛЕТО 2018         HOTEL CALYPSO 2+* SIVIRI            www.calypso-siviri.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 15% ПОПУСТ  (УПЛАТА 50% ДО 15.01.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 10% ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 15.02.2018) ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА–ALL INCLUSIVE SOFT 1 28.04-10.05 11.05-21.05 22.05-31.05 01.06-11.06 10.09-01.10 12.06-30.06 01.09-09.09 01.07-23.07 22.08-31.08 24.07-21.08 SINGLE STANDARD 1 Adult 44 40 49 53 […]

Continue Reading →

DIONYSOS STUDIOS 2+* HANIOTI

ЛЕТО 2018 DIONYSOS STUDIOS 2+* HANIOTI www.hotel-dionysos.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5%   ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ 5 15.05-05.06 16.09-10.10 06.06-05.07 29.08-15.09 06.07-28.08 STUDIO DELUXE  […]

Continue Reading →

LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4* – NIKITI

LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4* – NIKITI www.lagomandra.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ.25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 28.04 И 05.07.2018 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА […]

Continue Reading →

SAMEL HOTEL 2+* – СИВИРИ

ЛЕТО 2018 SAMEL HOTEL 2+* – СИВИРИ http://www.beleontours.com/en/hotels/5718-samel-hotel ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 10% ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 15.01.2018) ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 1 28.04-25.05 26.05-11.06 10.09-01.10 12.06-30.06 01.09-09.09 01.07-23.07 22.08-31.08 24.07-21.08 DOUBLE STANDARD 2Adl 47 47 64 73 89 SINGLE STANDARD 1 Adult 47 47 64 73 89 1Ad+1Ch (2-12.99) 47 […]

Continue Reading →

KASSANDRA MARE 3* – POTIDEA

ЛЕТО 2018 KASSANDRA MARE 3* – POTIDEA www.kassandramare.com ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА- ПОЛУПАНСИОН  5 01.05-31.05 25.09-16.10 01.06-30.06 01.09-24.09 01.07-31.07 21.08-31.08 01.08-20.08 DOUBLE […]

Continue Reading →

FLEGRA BEACH BOUTIQUE HOTEL APARTMENTS – PEFKOHORI

ЛЕТО 2018 FLEGRA BEACH BOUTIQUE HOTEL APARTMENTS – PEFKOHORI www.flegrahotels.com ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018  И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА 5 28.04-28.05 01.10-30.10 29.05-30.06 16.09-30.09 01.07-16.07 29.08-15.09 17.07-28.08 SINGLE […]

Continue Reading →

BELLAGIO HOTEL 3*- FOURKA                           

ЛЕТО 2018 BELLAGIO HOTEL 3*– FOURKA                             www.bellagio-hotel.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ   ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО 5 18.05-31.05 01.10-10.10 01.06-10.06 21.09-30.09 11.06-23.06 […]

Continue Reading →

BLUE DOLPHIN 4* – METAMORFOSSI

BLUE DOLPHIN 4* – METAMORFOSSI www.bluedolphin.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017  EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 5 28.04-31.05 01.10-23.10 01.06-30.06 01.09-30.09 01.07-09.07 […]

Continue Reading →

OLYMPIC KOSMA HOTEL & VILLAS 3* – HANIOTI

ЛЕТО 2018 OLYMPIC KOSMA HOTEL & VILLAS 3* – HANIOTI www.hotelolympickosma.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017  EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ   ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО 5 […]

Continue Reading →

IRIS HOTEL 3* – SIVIRI                         

ЛЕТО 2018                           IRIS HOTEL 3* – SIVIRI                          www.iris-hotel.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– ПОЛУПАНСИОН 5 14.05-22.05 01.10-16.10 23.05-07.06 16.09-30.09 08.06-06.07 […]

Continue Reading →

LAGOMANDRA BEACH 4* – NIKITI

LAGOMANDRA BEACH 4* – NIKITI www.lagomandra.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.12.2017 EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5 % ПОПУСТ ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОМЕЃУ 28.04 И 05.07.2018 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО […]

Continue Reading →

DIONYSOS INN 3* – HANIOTI

ЛЕТО 2018 DIONYSOS INN 3* – HANIOTI www.hotel-dionysos.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 5 20.05-05.06 16.09-10.10 06.06-05.07 29.08-15.09 06.07-28.08 DBL STANDARD FOR SINGLE USE  1Ad 29 38 53 DBL STANDARD 2Ad 36 48 65 3Ad 45 59 82 2Ad+1ch(0-5) 36 48 65 2Ad+1ch(6-11.99) 41 52 71 Мин. престој 3 […]

Continue Reading →