Category: Тасос Х

Хотел „Olympion“ – Потос – Тасос

Хотел „Olympion“ – Потос Хотелот се наоѓа централно во местото Потос. Хотелот е комлетно реновиран пред 4 години. Во состав има 54 соби на приземје, прв и втор спрат, рецепција, ресторан за доручек на база шведска маса. Хотел „Olympion“ – Потос Хотелот се наоѓа централно во местото Потос. Хотелот е комлетно реновиран пред 4 години. […]

Continue Reading →

HOTEL ILIO MARE 5* – THASSOS

ЛЕТО 2018 HOTEL ILIO MARE  5* – THASSOS www.iliomare.gr    ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 15 % ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 05.02.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2018 10 % ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 05.05.2018) ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА  – ПОЛУПАНСИОН 0 27.04-30.04 25.09-07.10 01.05-10.06 11.06-10.07 24.08-10.09 11.07-23.08 11.09-24.09 Double Classic 42 48 82 104 66 1 дете од 2-11.99 г. […]

Continue Reading →

THASSOS GRAND RESORT 5*- AGIOS IOANNIS

ЛЕТО 2018 THASSOS GRAND RESORT 5*– AGIOS IOANNIS www.thassosgrandresort.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.01.2018 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 23.09.2018 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.02.2018 30% ПОПУСТ  ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.04 ДО 31.05.2018 И ОД 24.09 ДО 06.10.2018 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.02.2018 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ […]

Continue Reading →