Category: Лефкада Х

PORTO GALLINI 4* NIKIANA LEFKADA

PORTO GALLINI 4* NIKIANA LEFKADA www.portogallini.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 01.05-31.05 24.09-14.10 01.06-20.06 10.09-23.09 21.06-15.07 26.08-09.09 16.07-25.08 Single Standard 70 82 111 158 Dbl Standard GV 41 47 64 85 Трето лице 26 26 26 26 1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис 1 дете од 4-11.99 […]

Continue Reading →