Browsing Category : Хотелско сместување

Хотел KOPSIS Beach – Пефкохори

By | Comments Off on Хотел KOPSIS Beach – Пефкохори

Хотел KOPSIS Beach – Пефкохори 1  Ценовник лето 2018 http://www.kopsis.gr/en/rooms.php Цените се дадени по соба 01/06/18 – 14/06/18 09/09/18 – 23/09/18 *** минимум 4 ноќевања *** Сместување: Цена / услуга 2 Возрасни 69€ / BB 2 + 1 дете (4-11,99год) 75€ / BB 2 + 2 деца (4-11,99год) 79€ / BB 3 Возрасни 92€ / BB 15/06/18 – 12/07/18 02/09/18…

Read More »

Hotel GRAND VICTORIA-HANIOTI

By | Comments Off on Hotel GRAND VICTORIA-HANIOTI

ЗА УПЛАТА ДО 15.02.2018 -15% ПОПУСТ         ХОТЕЛСКА    СОБА Maj Јуни Јули Август Септември 7 ПОЛУПАНСИОНИ ПОЈАДОК   и  ВЕЧЕРА 27 03 10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02 09 16 ДВОКРЕВЕТНА   Стандард 179 209 249 269 289 309 329 339 339 339 339 339 319 289 249 199 169 ТРОКРЕВЕТНА  Стандард 199 229 269…

Read More »

Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис

By | Comments Off on Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис

Хотелот Голеден Бич е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Резервирај   Хотел „GOLDEN BEACH“ – Метаморфозис   Хотелот Голеден Бич е лоциран на…

Read More »

MARBELLA CORFU 5* AG.IOANNIS PERISTERON CORFU

By | Comments Off on MARBELLA CORFU 5* AG.IOANNIS PERISTERON CORFU

MARBELLA CORFU 5* AG.IOANNIS PERISTERON CORFU www.marbella.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 5 20.04-26.04 01.11-05.11 27.04-05.05 14.10-31.10 06.05-19.05 23.09-13.10 20.05-30.06 09.09-22.09 01.07-21.07 09.09-22.09 22.07-25.08 DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE GARDEN VIEW 1Ad 52 87 108 139 208 233 1Ad+1ch(0-1) 52 87 108 139 208 233 1Ad+1ch(2-11.99) 52 87 108 139 208 233 DOUBLE ROOM GARDEN VIEW…

Read More »

PORTO GALLINI 4* NIKIANA LEFKADA

By | Comments Off on PORTO GALLINI 4* NIKIANA LEFKADA

PORTO GALLINI 4* NIKIANA LEFKADA www.portogallini.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 01.05-31.05 24.09-14.10 01.06-20.06 10.09-23.09 21.06-15.07 26.08-09.09 16.07-25.08 Single Standard 70 82 111 158 Dbl Standard GV 41 47 64 85 Трето лице 26 26 26 26 1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис 1 дете од 4-11.99 г. 12 12 12 12…

Read More »

BOMO CLUB OLYMPUS GRAND RESORT 4* LEPTOKARIA

By | Comments Off on BOMO CLUB OLYMPUS GRAND RESORT 4* LEPTOKARIA

BOMO CLUB OLYMPUS GRAND RESORT 4* LEPTOKARIA        www.olympianbay.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА- УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО 5 10.04-28.04 07.05-25.05 27.09-14.10 29.04-06.05 26.05-06.06 17.09-26.09 07.06-29.06 03.09-16.09 30.06-21.07 28.08-02.09 22.07-27.08 15.10-27.10 FAMILY BUNGALOW 2Ad 114 125 142 179 217 262 109 3Ad 155 169 193 243 293 354 147 3Ad+1ch(0-1) 155 169 193 243 293 354 147 3Ad+1ch (2-11.99) 169…

Read More »

DION PALACE RESORT& SPA 5* LITOHORO

By | Comments Off on DION PALACE RESORT& SPA 5* LITOHORO

DION PALACE RESORT& SPA 5* LITOHORO         www.dionpalace.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-ПОЛУПАНСИОН 5 12.04-22.05 01.10-31.10 23.05-10.06 18.09-30.09 11.06-11.07 28.08-17.09 12.07-27.08 DOUBLE CLASSIC LAND VIEW 2Ad 90 109 156 193 2Ad+1ch(0-5.66) 90 109 156 193 2Ad+1ch(6-11.66) 112 136 195 241 DOUBLE SUPERIOR LAND VIEW 2Ad 127 147 182 218 3Ad 171 198 244 294 3Ad+1ch(0-5.99) 171 198 244 294…

Read More »

MEDITERRANEAN VILLAGE 5* PARALIA

By | Comments Off on MEDITERRANEAN VILLAGE 5* PARALIA

MEDITERRANEAN VILLAGE 5* PARALIA www.village.mediterraneanhotels.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРАНА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 5 01.05-20.05 04.10-31.10 21.05-07.06 17.09-03.10 08.06-10.07 29.08-16.09 11.07-28.08 PROMO ROOM ECONOMY 2Ad 89 110 171 201 3Ad 121 147 230 272 2Ad+1ch(0-6) 89 110 171 201 2Ad+1ch(7-13.99) 112 136 213 251 DOUBLE ROOM FRONT SEA VIEW 2Ad 122 145 227 257 3Ad 164 196 306 347…

Read More »

CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA

By | Comments Off on CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA

CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 5 27.04-23.05 24.05-11.06 12.06-01.07 02.07-25.07 26.07-27.08 28.08-14.09 15.09-26.09 27.09-13.10 JUNIOR SUITE 2Ad 204 238 – – – – 238 204 3Ad 220 256 – – – – 256 220 3Ad+1ch(0-15.99) 220 256 – – – – 256 220 2Ad+1ch(0-15.99) 204 238 – – – –…

Read More »

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA

By | Comments Off on POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA www.poseidonpalace.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– СЕ ВКЛУЧЕНО 5 10.04-04.06 25.09-31.10 05.06-03.07 28.08-24.09 04.07-27.08 SINGLE ROOM 1Ad 51 89 123 1Ad+1ch(0-1) 51 89 123 DOUBLE ROOM 2Ad 88 122 171 3Ad 119 164 229 2Ad+1ch(0-1) 88 122 171 2Ad+1ch(2-13.99) 88 122 171 2Ad+2ch(0-1) 88 122 171 2Ad+2ch(0-1) (2-13.99) 88 122 171 2Ad+2ch(2-13.99) 110 152…

Read More »

MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI

By | Comments Off on MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI

MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI www.messonghibeach.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО   5 01.05-31.05 01.10-11.10 01.06-10.06 11.06-22.06 23.06-10.07 11.07-25.07 26.07-25.08…

Read More »

„KOVIOU HOLIDAY VILLAGE” – „PARADISE STUDIOS” – НИКИТИ

By | Comments Off on „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE” – „PARADISE STUDIOS” – НИКИТИ

2    „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE” – „PARADISE STUDIOS” – НИКИТИ Дестинација: Хотели – Сопствен закуп Paradise studios (дел од хотелот Koviou Holiday Village) се наоѓа на само 250 м. од една од најубавите плажи на Ситониа, Koviou. Располага со 1/2, 1/3 и 1/4 ЕКО соби на приземје без кујна како и со 1/3 и 1/4 студиа и апартмани на приземје, прв…

Read More »

Хотел „Olympion“ – Потос – Тасос

By | Comments Off on Хотел „Olympion“ – Потос – Тасос

Хотел „Olympion“ – Потос Хотелот се наоѓа централно во местото Потос. Хотелот е комлетно реновиран пред 4 години. Во состав има 54 соби на приземје, прв и втор спрат, рецепција, ресторан за доручек на база шведска маса. Хотел „Olympion“ – Потос Хотелот се наоѓа централно во местото Потос. Хотелот е комлетно реновиран пред 4 години. Во состав има 54 соби…

Read More »

ХОТЕЛ „JENNY“ – СИВИРИ

By | Comments Off on ХОТЕЛ „JENNY“ – СИВИРИ

2     ХОТЕЛ „JENNY“ – СИВИРИ Дестинација: Хотели – Сопствен закуп Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3 со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се опремени со клима уред (вклучен…

Read More »

HOTEL ILIO MARE 5* – THASSOS

By | Comments Off on HOTEL ILIO MARE 5* – THASSOS

ЛЕТО 2018 HOTEL ILIO MARE  5* – THASSOS www.iliomare.gr    ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 15 % ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 05.02.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2018 10 % ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 05.05.2018) ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА  – ПОЛУПАНСИОН 0 27.04-30.04 25.09-07.10 01.05-10.06 11.06-10.07 24.08-10.09 11.07-23.08 11.09-24.09 Double Classic 42 48 82 104 66 1 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50% 50%…

Read More »

THASSOS GRAND RESORT 5*- AGIOS IOANNIS

By | Comments Off on THASSOS GRAND RESORT 5*- AGIOS IOANNIS

ЛЕТО 2018 THASSOS GRAND RESORT 5*– AGIOS IOANNIS www.thassosgrandresort.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.01.2018 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 23.09.2018 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.02.2018 30% ПОПУСТ  ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.04 ДО 31.05.2018 И ОД 24.09 ДО 06.10.2018 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.02.2018 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО…

Read More »

KORALI HOUSE 2* – VRACHOS

By | Comments Off on KORALI HOUSE 2* – VRACHOS

KORALI HOUSE 2* – VRACHOS www.korali-house.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 10% ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 05.03.2018) ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 01.05-08.06 18.09-31.10 09.06-30.06 01.09-17.09 01.07-31.08 Apartment up to 5 pax (minimum 3 pax ) 22 24 30 1 дете од 2-3.99 год. 50% 50% 50% 2 дете од 2-3.99 год. 50% 50% 50% 1 дете од 4…

Read More »

HOTEL HARIS 2* – VRACHOS

By | Comments Off on HOTEL HARIS 2* – VRACHOS

HOTEL HARIS 2* – VRACHOS www.harisapartments.gr  ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ 0 01.04-10.06 17.09-30.10 11.06-20.06 21.06-10.07 28.08-16.09 11.07-20.07 21.07-27.08 Double Standard 2 pax 21 30 38 44 47 Triple Standard 3 pax 47 64 82 94 99 Family Room 4 pax 64 76 99 115 126 Double Superior 2 pax 32 41 47 50 53 Junior Suite 2+1 chd 2-11.99 г.…

Read More »

ACHILEAS HOTEL 2* – VRACHOS

By | Comments Off on ACHILEAS HOTEL 2* – VRACHOS

ACHILEAS HOTEL 2* – VRACHOS ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 15% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.04.2018 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 20.04.2018) ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ 0 01.05-31.05 01.09-31.10 01.06-30.06 01.07-15.07 16.07-31.08 Double Standard 2 pax 35 41 53 70 88 Apartment 4 pax 59 59 70 88 105 Појадок 5 5 5 5…

Read More »

WHITE SANDS 2+* – VRACHOS

By | Comments Off on WHITE SANDS 2+* – VRACHOS

WHITE SANDS 2+* – VRACHOS www.whitesands.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ 0 01.04-10.06 21.09-20.10 11.06-20.06 11.09-20.09 21.06-05.07 28.08-10.09 06.07-20.07 21.07-27.08 Double Deluxe Sea View 21 29 38 44 47 1 дете од 0-1.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Double Superior Sea View 24 35 41 47 53 1 дете од 0-1.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Појадок 8 8 8…

Read More »

AQUA OLIVA 4* – AGIA PARASKEVI (SIVOTA)

By | Comments Off on AQUA OLIVA 4* – AGIA PARASKEVI (SIVOTA)

AQUA OLIVA 4* – AGIA PARASKEVI (SIVOTA) www.aquaolivaresort.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017  EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 5 29.04-14.05 23.09-30.09 15.05-16.06 16.09-22.09 17.06-08.07 08.09-15.09 09.07-03.08…

Read More »

PRIMA VISTA BOUTIQUE HOTEL 4* – SIVOTA 

By | Comments Off on PRIMA VISTA BOUTIQUE HOTEL 4* – SIVOTA 

PRIMA VISTA BOUTIQUE HOTEL 4* – SIVOTA   www.primavista.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА  СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК 5 01.05-20.06 06.09-15.10 21.06-20.07 21.07-05.09 DOUBLE ROOM 2Ad 96 107 139 2Ad+1ch(0-1)…

Read More »

LICHNOS BEACH 5* – PARGA

By | Comments Off on LICHNOS BEACH 5* – PARGA

LICHNOS BEACH 5* – PARGA   www.lichnosbeach.gr ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2018 10% ПОПУСТ (УПЛАТА 50% ДО 20.04.2018) ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 4 Лица бр. 12.05-01.06 23.09-01.10 02.06-15.06 16.06-29.06 25.08-08.09 30.06-13.07 14.07-24.08 RENOVATED MAINBUILDING/POOLBUILDING Dbl Supoerior SV 2 65 101 157 179 202 Dbl Executive SV 2+1 101 123 191 224 247 One bedroom luxury junior…

Read More »

BOMO CLUB OLYMPUS GRAND RESORT 4*- LEPTOKARIA

By | Comments Off on BOMO CLUB OLYMPUS GRAND RESORT 4*- LEPTOKARIA

BOMO CLUB OLYMPUS GRAND RESORT 4*- LEPTOKARIA www.olympianbay.com ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДА НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА- УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО 5 10.04-28.04 07.05-25.05 27.09-14.10 29.04-06.05   26.05-06.06 17.09-26.09 07.06-29.06…

Read More »

DION PALACE RESORT& SPA 5*  LITOHORO    

By | Comments Off on DION PALACE RESORT& SPA 5*  LITOHORO    

DION PALACE RESORT& SPA 5*  LITOHORO         www.dionpalace.com ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА  НА ДЕН ВО ЕВРА-ПОЛУПАНСИОН 5 12.04-22.05 01.10-31.10 23.05-10.06 18.09-30.09 11.06-11.07 28.08-17.09 12.07-27.08 DOUBLE CLASSIC  LAND VIEW 2Ad 67 83 118 146…

Read More »

CRONWELL PLATAMON RESORT 5* – PLATAMONA

By | Comments Off on CRONWELL PLATAMON RESORT 5* – PLATAMONA

CRONWELL PLATAMON RESORT 5* – PLATAMONA http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/ ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ  ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА 5 12.06-01.07 02.07-25.07 26.07-27.08 28.08-14.09 JUNIOR SUITE 2Ad…

Read More »

MEDITERRANEAN VILLAGE 5* PARALIA 

By | Comments Off on MEDITERRANEAN VILLAGE 5* PARALIA 

MEDITERRANEAN VILLAGE 5* PARALIA   www.mediterraneanhotels.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2017 УПЛАТА 25% ВЕДНАШ, 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018  И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 5 01.05-20.05 04.10-31.10 21.05-07.06 17.09-03.10 08.06-10.07 29.08-16.09 11.07-28.08 PROMO ROOM ECONOMY 2Ad 67 83 129…

Read More »

XENIA HOTEL 4* – OURANOPOLI

By | Comments Off on XENIA HOTEL 4* – OURANOPOLI

XENIA HOTEL 4* – OURANOPOLI www.papcorp.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 25% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.02.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 20% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.03.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.208 10% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.05.2018) ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 4 21.04-31.05 26.09-31.10 01.06-20.06 21.06-14.07 29.08-25.09 15.07-28.08 Double Superior Sea View ( реновирана ) 56 67 84…

Read More »

AGIONISSI RESORT 4* – AMOULIANI

By | Comments Off on AGIONISSI RESORT 4* – AMOULIANI

AGIONISSI RESORT 4* – AMOULIANI www.papcorp.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2018 25% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.02.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 20% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.03.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2018 10% ПОПУСТ (УПЛАТА 100% ДО 15.05.2018) ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 4 15.05-14.06 15.06-14.07 29.08-30.09 15.07-28.08 Double Room Sea View 33 67 89 Single Room  Sea  View 45…

Read More »

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA 4* – OURANOUPOLIS

By | Comments Off on ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA 4* – OURANOUPOLIS

ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA 4* – OURANOUPOLIS      www.aristoteles.gr ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2017  EBD УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА  ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 7.5% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО 5   10.05-24.05 27.09-15.10 25.05-31.05 17.09-26.09 01.06-07.06 03.09-16.09 08.06-29.06…

Read More »