Category: Промоции

Aristoteles Holiday Resort & SPA 4* / Ouranoupolis

Aristoteles Holiday Resort & SPA 4* / Ouranoupolis / Chalkidiki Athos За резервации од 01.02.18 дo 28.02.18 Ценовник со пресметан попуст од -40% Цена по соба/од ноќ во евра Минимум престој  1  3  3  3  3  3  3  3  3  1 Тип на соба/Категорија Услуга Капацитет 10.05.18-24.05.18 25.05.18-31.05.18 01.06.18-07.06.18 08.06.18-29.06.18 30.06.18-21.07.18 22.07.18-27.08.18 28.08.18-02.09.18 03.09.18-16.09.18 17.09.18-26.09.18 […]

Continue Reading →

Зима-Србија ПРОМО ПОНУДИ КОПАОНИК-ЗЛАТИБОР

Зима-Србија ПРОМО ПОНУДИ КОПАОНИК-ЗЛАТИБОР Hotel Club A 3+*- КОПАОНИК (на сама стаза) Период на престој:28.01-04.02.2018 мин.престој:2 ноќи Цена по лице:47€ Услови за деца,како и сите останати услови важат од редовниот ценовник Hotel Iris 4*- ЗЛАТИБОР Период на престој:27.01-01.02.2018 За престој од 3 ноќи -15% попуст За престој од 5 ноќи -25% попуст Попустот се пресметува […]

Continue Reading →

Hotel Grand Hotel 4* – Bansko

Hotel Grand Hotel 4* – Bansko www.grandhotelbansko.bg Half Board Цена по лице за 3 ноќевања 30.12-02.01.2018 Цена по лице за 4 ноќевања 29.12-02.01.2018 Double Standard Room max 2 pax 199 229 Apartment 1 Bedroom 233 265 Дете од 0-5.99 години Бесплатно Бесплатно Дете од 6-11.99 години -50% -50% Трет возрасен -30% -30% Задолжително: Доплата за […]

Continue Reading →

Mona 4* Zlatibor

Mona 4* Zlatibor Период:02.01-17.02.2018 13.07-01.09.2018 Цена по лице од ден/ноќевање со појадок Single Standart Room  – 87€ Single Comfort Room-95€ Single Superior Room-120€ Double Standart Room -49€ Double Comfort Room-58€ Double Superior Room-67€ Double Aparment Clasic-94€ Double Aparmnet Mona-127€ Дополнително легло во соба-30€ Доплати: Р уч е к-1 1€ В е ч е р а […]

Continue Reading →

ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО ВО РАКОМЕТ – ЗАГРЕБ 2018

21 ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО ВО РАКОМЕТ – ЗАГРЕБ 2018   1 ден 12.01.2018 Битола-Прилеп-Велес-Скопје-Куманово Состанок на групата на паркинг во 19:30 пред Спортската сала Младост во Битола. Поаѓање во 20:00 ч. со попатно застанување во Прилеп, Велес, Скопје и заминување кон Загреб. Патување преку граничниот премин Табановцe, гранични формалности. Ноќно возење со попатни одмори. 2 ден […]

Continue Reading →

IKOS OCEANIA CLUB & SPA 5* – Н.МУДАНИА ОКТОМВРИСКИ ПАТУВАЊА

ОКТОМВРИ НА МОРЕ IKOS OCEANIA CLUB & SPA 5* – N.MOUDANIA www.ikosresorts.com SEPTEMBER IKOS OCEANIA 2017 OFFER   ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО ВО ЕВРА 4 13.04-27.04 15.10-28.10 28.04-25.05 27.09-14.10 26.05-06.06 17.09-26.09 07.06-29.06 03.09-16.09 30.06-21.07 28.08-02.09 22.07-27.08 Superior Double SSV 99 120 143 163 186 214 Superior Double SV 103 125 149 171 […]

Continue Reading →

MEDITERRANEAN VILLAGE 5* – ПАРАЛИА ОКТОМВРИСКИ ПАТУВАЊА

ОКТОМВРИСКИ ПАТУВАЊА MEDITERRANEAN VILLAGE 5* – PARALIA   www.mediterraneanhotels.gr УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 14 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН Тип на соба 08.10-30.10 PROMO ROOM ECONOMY 2Ad 69 3Ad 94 2Ad+1ch(0-6) 69 2Ad+1ch(7-13.99) 86 DOUBLE ROOM FRONT SEA VIEW 2Ad 92 3Ad 124 2Ad+1ch(0-6) 92 2Ad+1ch(7-13.99) 116 DOUBLE ROOM […]

Continue Reading →

ПРОМОЦИЈА ДУБАИ

  ПРОМОЦИЈА ДУБАИ За резервација во период 13-20.09.2017 Период на патување септември-октомври 2017 ХОТЕЛИ ДУБАИ СЕПТЕМВРИ ОКТОМВРИ ХОТЕЛ ЛОКАЦИЈА  ТИП НА СОБА   5 д/4 н 8 д/ 7 н 5 д/4 н 8 д/ 7 н IBIS AL BARSHA 3* Al barsha сдандард dbl НП 389 449 499 579 SAFFRON BOUTIQUE 4* Deira сдандард […]

Continue Reading →