DIMITRA-КАЛИТЕА

4  DIMITRA-КАЛИТЕА – 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.05.2017 КАЛИТЕА е идеално место за патници кои сакаат да уживаат

Read more

SHARK-ФЛОГИТА

2 ЛЕТО 2017 Вилата се наоѓа во грaдчето Неа Флогита познато по бројните таверни, ресторани барови, чистото море и убавата

Read more

Вила Hristos СИВИРИ

  Вила HRISTOS  » ХАЛКИДИКИ » СИВИРИ Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со

Read more

– 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.04.2017 – 7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.05.2017 КАЛИТЕА е идеално место

Read more