Category: Пиериа

Вила “MARIA” – Неи Пори

  Вила “MARIA” – Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Вила “MARIA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори веднаш наспроти хотел Platon, 50м од црквата и околу 100m од плажа. Располага со трокреветни студија (на I и II кат) и четворокреветни студија (на II кат). Во трокреветните студија има еден […]

Continue Reading →

Вила “ZEFYROS” – Неи Пори

Вила “ZEFYROS” – Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 5-то и 6-то лице во дуплекс апартман   Вила “ZEFYROS” се наоѓа на нај добрата лoкација во центарот на Неи Пори, веднаш до црквата и на само 20m од плажа. Располага со двокреветни и трокреветни студија (на I и II-кат), и дуплекс апартмани за 6 лица (на […]

Continue Reading →

Вила “VANGELIS” – Лептокариjа

Вила “VANGELIS” – Лептокариjа Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 5-то лице во дуплекс апартман   Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел “Eleni” во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија.. апартман со една спална за 5 лица и дуплекс апартман со две одделни спални соби за 5 лица. Во двокреветните студија има 2 единечни легла, во […]

Continue Reading →

Вила “AKIS” – Олимпик Бич

Вила “AKIS” – Олимпик Бич Бесплатно сместување за 3-то лице во студио | 5-то и 6-то лице во апартман   Вила “Akis” се наоѓа на самата пешачка зона во Олимпик Бич и на 20m од плажа. Вилата располага со 1/2 студија, 1/2+1 студија со две редовни и едно дополнително легло, како и дуплекс апартмани со две одделни спални и голема дневна соба во која има петосед на […]

Continue Reading →

 Хотел “PANTHEON” – Олимпик Бич

 Хотел “PANTHEON” – Олимпик Бич Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен поглед на море/плажа и новиот ентериер им нудат пријатен, релаксирачки одмор на гостите. Хотелот располага со следната структура: 1/2 – 1/3 – 1/4 студија со редовни легла. Секое студио е комплетно опремено […]

Continue Reading →

EFI-PARALIA

Вила “EFI” – Паралиа Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Вила “EFI” е лоцирана на само 20m од прекрасната песочна плажа во центарот на Паралиа, на 100m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/2 (еден брачен), 1/3 (еден брачен и еден единечен); 1/3+1 (еден брачен, еден единечен и фотеља на расклопување). Секое студио е […]

Continue Reading →

FIORI-PARALIA

Вила “FIORI” – Паралиа Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од прекрасната песочна плажа во Паралиа и на околу 200m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/3 (еден брачен и еден единечен) и 1/4 (еден брачен и две единечни легла). Секое студио е комплетно опремено со: кујна […]

Continue Reading →

НЕИ ПОРИ ВИЛА ЕЛВИРА

  ПОПУСТ ОД 15% ЗА КОМПЛЕТ УПЛАТИ ДО 31.01.2018       ВИЛА ЕЛВИРА се наоѓа на 120метри од плажа. Расоплага со двокревети, троктеветни и четворокреветни студија расопредени на приземје, први и втори кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi. Опис: една просторија со брачен […]

Continue Reading →

Јанис – Лептокарија

ЛЕПТОКАРИЈА – ЈАНИС   1 ЛЕПТОКАРИЈА, сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп се уште го навраќа сеќавањето на убавите времиња поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија денес е прекрасен град кој изобилува со прекрасни објекти за сместување, изградени според високите стандарди на туризмот. Видно изменетата инфраструктура само го надополнува севкупниот впечаток за нејзината […]

Continue Reading →

Мелиа – Неи Пори

НЕИ ПОРИ – МЕЛИА   1 НЕИ ПОРИ – едно од најурбанизираните места во ПИЕРИА, идеално за фамилијарен одмор. Основни карактеристики на Неи Пори се долга и широка песочна плажа, паркови и зеленило, широки улици, ресторани, кафетерии покрај плажа, луна парк и картинг патека. ВИЛА МЕЛИА – А категорија, се наоѓа во првиот дел на местото, на […]

Continue Reading →

Атина – Паралиа

ПАРАЛИА – АТИНА   1 ПАРАЛИА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и преставува прекрасна комбинација на планината и морето. Паралиа е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во пријатната медитеранска клима и убавата долга плажа. Не може да не се споменат и локалните продавници кои располагаат со голем […]

Continue Reading →

Аронис – Неи Пори

НЕИ ПОРИ – АРОНИС 1 Вила Аронис се наоѓа скоро на крајот на Неи Пори, на 70м од плажа, во нејзин состав има лоби, ресторан, тоалет за гости. Собите се реновирани 2016год со нови кујни, располагаат со клима, тв, тоалет, wi-fi, балкон. Некој од собите гледаат странично према море, некој према улица, или на внатрешниот дел […]

Continue Reading →

Данос – Лептокарија

ЛЕПТОКАРИЈА – ДАНОС   1 Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите времиња, поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија денес е прекрасен град кој изобилува со убави објекти за сместување, изградени според високите стандарди на туризмо. Видно изменетата инфраструктура само го надополнува севкупниот впечаток на нејзината туристичка понуда. Освен […]

Continue Reading →