МАЛТА

Малта                 Опис на патувањето Малта е прекрасна дестинација со тиркизно море, добри

Read more

Bella ITALIA

  2 ТЕРМИНИ: 24.06.2017 15.07.2017 29.07.2017 13.08.2017 03.09.2017 1 ден СКОПЈЕ – МИЛАНО Состанок на групата во 11:30 часот и

Read more

Будва

3 пакет автобуска програма на 7 ноќи Цена по лице за 7 ноќи со вклучен превоз Вила “LAKI” Будва термин

Read more