Browsing Category : Србија

KOPAONIK MUSIC WEEK 2017

By | Comments Off on KOPAONIK MUSIC WEEK 2017

                                       Grand Hotel & Spa**** Специјална промоција-ГРАТИС ВЛЕЗНИЦИ ЗА КОНЦЕРТИ Цените се изразено во € по лице за период: Термин1:09-12.03.2017 Термин2:16-19.03.2017 Пакет Услуга 1/2, 1/3 Std 1/1 Std 1/3, 1/4, 1/5 Family 1/2 Sup 1/1 Sup 3 ноќи HB 349.00 448.00 384.00 384.00 493.00 Во пакетот вклучува: Влезници за концертите за период на Kopaonik Music Week festival Сместување…

Read More »

ХОТЕЛ МОНА 4

By | Comments Off on ХОТЕЛ МОНА 4

Дестинација: Златибор Цена: 50€ *Цените се дадени во евра уплата се врши во денарска противвредност Резервирај Тип на сместувањеУслуга:ноќевање со појадок Цена по лице на ден 23.12-30.12.2016 02.01-18.02.2017 18.02-14.07.2017 Еднокреветна стандард соба 88 78 Еднокреветна комфорт соба 105 89 Еднокреветна супериор соба 125 105 Двокреветна стандар соба 50 48 Двопкреветна комфорт соба 61 57 Двокреветна супериор соба 71 63 Дополнително…

Read More »

ХОТЕЛ ИРИС 4

By | Comments Off on ХОТЕЛ ИРИС 4

ХОТЕЛ ИРИС 4 Дестинација: Златибор Цена: 38€ *Цените се изразени во евра уплатата се врши во денарска противвредност Цена по лице на денУслуга: полупансион Период Соба 1/2 1/1 22.08. – 29.12.2016 38 50 30.12.2016– 16.02.2017 42 54 17.02. – 31.03.2017 38 50 Цена по лице на денУслуга: полупансион Период АПП АПП LUX 1/2 1/3 1/2 22.08. – 29.12.16 47 45…

Read More »

ХОТЕЛ МИР

By | Comments Off on ХОТЕЛ МИР

Дестинација: Златибор Цена: 41€ Тип на сместувањеУслуга:полупансион Цена по лице на ден Еднокреветна соба 62 € Двокреветна 41 € Апартман 1/3 50 €   Услови и доплати: Цената вклучува бесплатно користење на теретана, сауна, џакузи,интернет и игротека за деца Цената за ноќевање со појадок се намалува за 3 еур по лице на ден Трета особа во апп 1/3 плаќа 90%…

Read More »

ОДМАРАЛИШТЕ ДУНАВ

By | Comments Off on ОДМАРАЛИШТЕ ДУНАВ

Дестинација: Златибор Цена: 38€ *Цените се дадени по лице уплатите се вршат во денарска противвредност Тип на сместувањеУслуга:полупансион 03.01.17. – 16.02.2017 16.02-25.05.2017 Еднокреветна соба 57 51 Двокреветна соба 43 38 Трокреветна соба 38 31 Апартман стандард 1/2 50 47 Апартман премиум 1/2 55 50 Услови и доплати: Дете од 0-7 год. во придружба на двајца возрасни бесплатно Дете 7-12 год.…

Read More »

ХОТЕЛ ПАЛИСАД 4

By | Comments Off on ХОТЕЛ ПАЛИСАД 4

Дестинација: Златибор Цена: 48€ *Цените се дадени во евра уплатата се врши во денарска противвредност Тип на сместувањеУслуга:полупансион Цена по лице на ден 02.01-18.02.17 19.02 -13.07.17 14.07-03.09.17 04.09-25.12.17 Еднокреветна лукс соба 122 89 122 89 Двокреветна лукс соба 82 74 81 74 Еднокреветна супериор соба 111 80 111 80 Двокреветна супериор соба 74 67 74 67 Еднокреветна стандард соба 79…

Read More »