Browsing Category : Зима во Бугарија 17/18

Royal Bansko-пакет аранман со превоз за 3 ноќи 4 дена

By | Comments Off on Royal Bansko-пакет аранман со превоз за 3 ноќи 4 дена

 18    Royal Bansko се наоѓа на околу 750 метри од стартната станица на лифтот и околу 350 метри од ски-патот во населбата Кошерината. Услуги и забава: Спа центар (затворен базен, сауна, парна бања, фитнес); ресторан, лоби бар; паркинг; тенис на терен, билјард; пинг-понг!Соби: Објектот располага со апартман со една спална, две спални и студио. 1 ден : Состанок и поаѓање…

Read More »

Хотел Пирин Голф Апармани 4* РАЗЛОГ

By | Comments Off on Хотел Пирин Голф Апармани 4* РАЗЛОГ

Хотел Пирин Голф Апармани 4* Капацитет : Располага со студија, апартмани за 2, 4, 6 и 8 лица. Комплетно опремени со кујна, купатило, тераса, сателитска ТВ. Услуги : Гостите сместени во апартманите Пирин Голф бесплатно го користат Спа центар,термална зона, внатрешен и надворешен базен, планинска сауна, инфрацрвена сауна, хидротерапевтна Kneipp лежалка, жежок камен, ледена фонтана, топли лежалки, лакониум, ароматична парна бања, чудни…

Read More »

Хотел Пирин Голф&Спа 5* РАЗЛОГ

By | Comments Off on Хотел Пирин Голф&Спа 5* РАЗЛОГ

Хотел Пирин Голф&Спа 5* Локација: Хотелот “Пирин Голф и Спа” е најновиот хотел со 5***** во Банско, кој се наоѓа на 15 км одалеченост од ски лифтот и 13 км од центарот на Банско. Капацитет : Во склоп на ресортот има голем број модерно уредени соби, студија и апартмани од различна категорија. Услуги : Спа центар,термална зона, внатрешен и надворешен базен, планинска…

Read More »

Ski Opening Bansko

By | Comments Off on Ski Opening Bansko

Ski Opening Bansko Casa Karina 4* – Банско Период на престој:15.12-17.12.2017 ГРАТИС НАЕМ НА СКИИ,ШТЕКИ И ЧИЗМИ СКИ ПАСС 10% попуст за уплата до 30.11.2017 Цена:170€  Во цената е вклучено: Цената е дадена по лице за 2 ноќи во Стандарна Соба. Појадок и Вечера Ски-Пасс Туристичка Такса Услужна Такса Представник од Агенција Wi-Fi Ски Гардеробер Паркинг(надворешен) Спа Центар(Внатрешен Базен,Сауна,Фитнес Центар,Парна…

Read More »

Хотел Borovets Hills 5*

By | Comments Off on Хотел Borovets Hills 5*

Хотел Borovets Hills 5* – Боровец Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец Хотелот ви нуди одлични можности за одмор, спорт и бизнис патувања. Со сите свои услови и удобности, се наоѓа во повисокиот и мирен дел на ски центарот, на 2 мин. од ски стазата Јастребец,од каде што скијачите имаат одличен пристап да уживаат во својот…

Read More »

Мариа Антоанета 3* – Банско

By | Comments Off on Мариа Антоанета 3* – Банско

 13   Хотел Мариа Антоанета 3* – Банско – Зима 2017/2018 www.maria-antoaneta.com Локација : 200 м од жичарницата Хотел лоциран во живописниот предел на Банско, во подножјето на планината, во близина на почетната станица на гондолата. Идеален за семејни и ски одмори, за романтично бегство од секојдневието. Нуди можност за рекреација и спортување. Располага со перфектно опремени апартмани и тераси со прекрасен…

Read More »

STRAZHITE 4*

By | Comments Off on STRAZHITE 4*

 STRAZHITE 4* http://www.strazhitehotel.com/ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 15% ПОПУСТ +10% ПОПУСТ НА СКИ ПАКЕТИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2017 10% ПОПУСТ +10% ПОПУСТ НА СКИ ПАКЕТИ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА  ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 29.12-11.01 26.01-15.02   15.12-28.12 12.01-25.01 16.02-01.03 До 14.12.2017 02.03-02.04 DBL STANDARD 1adl 74 72 64 60 1adl+1chd 2-11.99 97 84…

Read More »

ST.GEORGE SKI & SPA 4*

By | Comments Off on ST.GEORGE SKI & SPA 4*

ST. GEORGE SKI & SPA 4*   ТУРИСТИЧКА ТАКСА ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТA!!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2017 10% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 1 01.12-20.12 06.03-30.04 21.12-27.12 11.01-03.02 12.02-05.03 03.01-10.01 04.02-11.02 28.12-02.01 DBL FIRST FLOOR 1adl 32 39 48 79 1adl+1chd 2-11.99 40 48 59 97 2adl…

Read More »

GRAND HOTEL 4*

By | Comments Off on GRAND HOTEL 4*

  GRAND HOTEL BANSKO http://www.grandhotelbansko.bg/ Локација: 150 m од центарот на Банско и 1.5 km од Гондола Лифтот. Хотелот е реновиран во 2014 година. Капацитет: • 6 згради (имаат топла врска) • 5 лифта• 65 double rooms (максимум 2 лица, 28-30 m²) • 43 double luxury rooms (максимум 2+1/3 лица, 35-40 m²) • 19 studios (максимум 2+1 лица, 35-40 m²) •…

Read More »

PERUN & PLATINUM CASINO 4*

By | Comments Off on PERUN & PLATINUM CASINO 4*

Хотел PERUN & PLATINUM CASINO 4* – Банско – Зима 2017/2018 www.hotelperunbansko.com Локација : 350 м од жичарницата По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости. Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско. Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис…

Read More »

ALL SEASONS CLUB 4****

By | Comments Off on ALL SEASONS CLUB 4****

11      All Seasons Club е елегантен апарт-хотел со панорамски поглед на планината и градот Банско. Во склоп на хотелот има ресторан и СПА центар со затворен базен, сауна и парна бања.Собите содржат потполно опремена кујна, сопствено купатило, днева и балкон со поглед на планина.СПА центарот нуди голем избор на масажи, вклучувајки и класична масажа, ориентална терапија и анти-целулит…

Read More »

IVAN RILSKI4*

By | Comments Off on IVAN RILSKI4*

ЗИМА – БАНСКО – 2018 IVAN RILSKI4* http://www.saintivanrilski.com/en/ ТУРИСТИЧКА ТАКСА ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА !!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2017 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ДО 27.12.2017 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 13.01.2018  ( ЗА МИНИМУМ 6 НОЌЕВАЊА) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2016 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 12.01.2018 ( ЗА МИНИМУМ 6 НОЌЕВАЊА ) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И…

Read More »

ХОТЕЛ ST. GEORGE PALACE  4*

By | Comments Off on ХОТЕЛ ST. GEORGE PALACE  4*

ЗИМА – БАНСКО – 2018 ХОТЕЛ ST. GEORGE PALACE  4* http://www.saintgeorgepalace.com/ ТУРИСТИЧКА ТАКСА ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА  ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 15% ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 29.12 ДО 01.01.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2017 10% ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 29.12 ДО 01.01.2018) 6=5, 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 28.12.2017, ОД 02.01 ДО 18.01.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 18.02.2018…

Read More »

ХОТЕЛ CASA KARINA 4*

By | Comments Off on ХОТЕЛ CASA KARINA 4*

ЗИМА – БАНСКО – 2018 ХОТЕЛ CASA KARINA 4* http://bansko-casakarina.com/en ТУРИСТИЧКА ТАКСА ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА  ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2017 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2017 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.12.2017 15% ПОПУСТ 7=6,14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 26.12.2017 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.01.2018 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 1 01.12-21.12 22.12-26.12 27.12-03.01 04.01-28.02 01.03-30.04 DBL…

Read More »

STREAM RESORT 3*

By | Comments Off on STREAM RESORT 3*

STREAM RESORT 3* http://www.thestreamresort.com/ ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 15% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 29.12 ДО 01.01.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.12.2017 10% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 29.12 ДО 01.01.2018) ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН  НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 1 04.12-21.12 08.01-21.01 06.03-15.04 22.12-28.12 02.01-07.01 22.01-01.02 11.02-05.03…

Read More »

SNEZHANKA 3*

By | Comments Off on SNEZHANKA 3*

SNEZHANKA 3* ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2017 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2017 10% ПОПУСТ 7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ПОМЕЃУ 03.01 И 22.01.2018 И ПОМЕЃУ 26.02 И 31.03.2018 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 09.12-20.12 08.03-31.03 21.12-28.12 03.01-07.03 29.12-02.01 DBL STANDARD 1adl 37 40 123…

Read More »

APART HOTEL KAMELIA 4*

By | Comments Off on APART HOTEL KAMELIA 4*

APART HOTEL KAMELIA 4* www.kamelia-hotel-pamporovo.com   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.10.2017 15% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 27.12 ДО 02.01.2018) ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2017 10% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 27.12 ДО 02.01.2018 ) ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА 1 01.12-17.12 05.03-15.04 18.12-26.12 03.01-07.01…

Read More »

PERELIK 4 *

By | Comments Off on PERELIK 4 *

PERELIK 4 *   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!!! ЗА РЕЗЕВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2017 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2017 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ДО 25.12.2017 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.03.2018 15% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН FLEXI ( HB FLEXY ) 1 16.12-25.12 03.01-31.03 26.12-02.01 DBL SUPERIOR 1adl 59 70 1adl+1chd 7-11.99…

Read More »

ORPHEUS 4*

By | Comments Off on ORPHEUS 4*

Хотел Орфеј 4* – Пампорово – Зима 2017/2018 Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017 | 15% за резервација и уплата до 15.11.2017 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2017БОНУСИ : 7=6 за дата на пристигнување од 15.12-22.12.2017, 02.01-18.01.2018, 04.02-10.04.2018 (попустите се комбинираат) Цените се за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 28.12-01.01.2018 02.01-09.01.2018 10.01-19.01.2018 15.12-27.12.2017…

Read More »

APART HOTEL GRAND MONASTERY 4*

By | Comments Off on APART HOTEL GRAND MONASTERY 4*

APART HOTEL GRAND MONASTERY 4* http://www.grandmonastery.com/indexen.html   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 17.12.2017 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 18.12.2017 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 25.02.2018 15% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 08.01-19.01 29.12-07.01 20.01-03.03 04.03-25.03 STUDIO 1adl 73 – – 71 1adl+1chd 2-11.99 74 – – 72 2adl…

Read More »

FINLANDIA 4*

By | Comments Off on FINLANDIA 4*

FINLANDIA 4*   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017  20% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.01.2018 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2017 10 % ПОПУСТ ЗА  ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 04.01.2018 6=5,7=6 ,10=9,11=9 и 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД   01.12 ДО 27.12.2017  ОД 14.01 ДО 25.01 И ОД 11.02 ДО 09.04.2018 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН…

Read More »

ORLOVETS 5*

By | Comments Off on ORLOVETS 5*

ORLOVETS 5* http://www.hotelorlovetz.com/   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 15 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2017 10 % ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА 1 01.12-15.12 04.03-10.04 16.12-25.12 03.01-19.01 04.02-03.03 26.12-02.01 20.01-03.02 DBL STANDARD 1adl 45 51 113 54 1adl+1chd 5-11.99 50 60 101…

Read More »

PAMPOROVO 5*

By | Comments Off on PAMPOROVO 5*

PAMPOROVO 5*   ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2017 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2017 15 % ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК  ВО ЕВРА 1 08.12-21.12 05.03-31.03 22.12-27.12 28.12-02.01 03.01-04.03 DBL STANDARD 1adl 33 51 108 49 1adl+1chd…

Read More »

SOKOL 3*

By | Comments Off on SOKOL 3*

ЗИМА 2018 – БОРОВЕЦ SOKOL 3* http://sokol.thracian-hoteliers.com/en/ ТУРИСТИЧКА ТАКСА ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА !!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2017 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.12.2017 10% ПОПУСТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 01.12-21.12 14.01-25.01 18.02-31.03 22.12-28.12 02.01-13.01 26.01-17.02 29.12-01.01 DBL STANDARD 1adl 42 49 89 1adl+1chd 6-11.99 43 50 90 1adl+2chd 6-11.99 55…

Read More »

VILI JAGODA & MALINA 3*

By | Comments Off on VILI JAGODA & MALINA 3*

ЗИМА – БОРОВЕЦ – 2018 VILI JAGODA & MALINA 3* http://www.borovetz-resort.com/vilno-iagoda-en.html http://www.borovetz-resort.com/vilno-malina-en.html   Локација : 2 км од Боровец Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, бесплатен маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар,…

Read More »

MURA 3*

By | Comments Off on MURA 3*

ЗИМА – БОРОВЕЦ – 2018 MURA 3*  www.borovetz-resort.com/hotel-mura-en.html 15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2017 10% попуст за резервација и уплата до 15.12.2017 БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат) Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 02.01-23.01.2018 Вид на сместување | Период на престој 24.01-31.03.2018 Двокреветна…

Read More »

APART HOTEL BOROVETS GARDENS 4*

By | Comments Off on APART HOTEL BOROVETS GARDENS 4*

ЗИМА – БОРОВЕЦ – 2018 APART HOTEL BOROVETS GARDENS 4* http://www.flora-hotel.net/en/borovets-gardens.php ТУРИСТИЧКА ТАКСА ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА !!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2017 10% ПОПУСТ 7=6  ЗА ПРЕСТОЈ ПОМЕЃУ 01.12 И .02.2017,  04.01 И 15.01.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 05.03.2018 ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН  НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ 1 26.12-03.01 16.01-04.03 18.12-25.12 04.01-15.01 05.03-11.03 01.12-17.12 12.03-31.03 STUDIO 1adl 62 37 33 29…

Read More »

LION 4*

By | Comments Off on LION 4*

ЗИМА – БОРОВЕЦ – 2018 LION 4* http://borovetz.hotelslion.bg/ ТУРИСТИЧКА ТАКСА ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА !!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2017 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 10% ПОПУСТ 7=6, 10=9 , 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ НА 13.01.2018 ИЛИ ПОСЛЕ 03.03.2018 ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 29.12-02.01 03.01-10.01 10.02-16.02 15.12-28.12 27.01-09.02 01.12-15.12…

Read More »

ICE ANGELS 4*

By | Comments Off on ICE ANGELS 4*

ЗИМА – БОРОВЕЦ – 2018 ICE ANGELS 4* http://www.flora-hotel.net/en/borovets-gardens.php   ТУРИСТИЧКА ТАКСА ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА !!! ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2017 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2017 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 20.11.2017 10% ПОПУСТ 7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 03.01 ДО 09.02.2018 И ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 17.02.2018 ( ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ПОСЛЕ 21.11.2017 )…

Read More »

IGLIKA PALACE 4* & APART HOTEL IGLIKA PALACE 2*

By | Comments Off on IGLIKA PALACE 4* & APART HOTEL IGLIKA PALACE 2*

ЗИМА – БОРОВЕЦ – 2018 IGLIKA PALACE  4* & APART HOTEL IGLIKA PALACE 2* www.hoteliglikapalace.com ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА  ДО  30.09.2017  20 % ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 26.12 ДО 02.01.2018)   ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА  ДО  31.10.2017  10 % ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 26.12 ДО 02.01.2018)     ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 19.12-25.12 20.01-02.02…

Read More »