Category: дочек на нова година во Банско

НОВА ГОДИНА 2018 БАНСКО -ПАКЕТИ

НОВА ГОДИНА 2018 БАНСКО   Хотел МУРИТЕ 4* (зграда Орхидеа) -10% попуст за рана резервација и уплата до 15.12.2017 Вид на сместување ↓| Термин → 29.12-02.01.2018 (4 ПП) 30.12-02.01.2018 (3 ПП) Двокреветна соба (2+0) 165€ 125€ Едноспален апартман (2+2) 190€ 145€ Двоспален апартман (4+2) 165€ 125€ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€ […]

Continue Reading →

НОВА ГОДИНА 2018  БАНСКО – Бугарија

НОВА ГОДИНА 2018  БАНСКО – Бугарија Цените се валидни за резервации до 30.11.2017 Хотел Цена за 2 ноќи, по лице Цена за 3 ноќи, по лице Vihren Palace 4* 103 € со појадок 125 € со појадок+вечера 144 € со појадок 176 € со појадок + вечера Belvedere Holiday Club 4* / 139 € со појадок […]

Continue Reading →