Browsing Category : Дочек индивидуален превоз

НОВА ГОДИНА ВО МЕДИТЕ – САНДАНСКИ

By | Comments Off on НОВА ГОДИНА ВО МЕДИТЕ – САНДАНСКИ

НОВА ГОДИНА  ВО МЕДИТЕ – САНДАНСКИ 29.12.2017 – 02.01.2018        СПА Хотел Медите 4* Тип на соба 3 ноќевања 4 ноќевања DBL стандард 480 510 SGL стандард 388 430 DBL лукс 541 590 SGL лукс 441 495 Студио (цена за двајца) 705 740 Апартман лукс (цена за четворица) 897 960                         Апарт Хотел Медите 3* Тип на соба…

Read More »

   Етно село  Комплекс Апостолович   Србија-Лесковац

By | Comments Off on    Етно село  Комплекс Апостолович   Србија-Лесковац

Незаборавен дочек  на Нова Година во Србија-Лесковац,                      Етно село  Комплекс Апостолович         ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА + СВЕЧЕНА ВЕЧЕРА + ГОСТИН  НА ВЕЧЕРТА: ГОЦА ТРЖАН + НОКЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЛУКС СОБИ ОПИСЦЕНА И УСЛОВИКОРИСНИ ИНФОРМАЦИИ Комплекс Апостолович се наоѓа во Лесковац, на само еден километар од центарот на градот. Во него се сместени етно ресторани и апартмани Апостолович во кои има…

Read More »

Mona 4* Zlatibor

By | Comments Off on Mona 4* Zlatibor

Mona 4* Zlatibor Новогодишен Пакет Период:29.12-02.01.2018 4 ноќи Цена по лице на база Полупансион/по лице                                                                                          …

Read More »

Strimon Garden Spa 5* – Ќустендил

By | Comments Off on Strimon Garden Spa 5* – Ќустендил

Strimon Garden Spa 5* – Ќустендил http://strimon.bg/bg/ Пакет 2 ноќи 30.12 – 01.01.2018 Пакет 3 ноќи 29.12-01.01.2018 Структура Тип на сместување Цена по соба за 2 или 3 ноќи Двајца возрасни Double classic или masard 453,20 € 504,90 € Двајца возрасни Double deluxe 488,40 € 551,10 € Двајца возрасни Suite executive 517,00 € 585,20 € Двајца возрасни + две деца…

Read More »

Интерхотел Сандански 4* – Нова Година 2018

By | Comments Off on Интерхотел Сандански 4* – Нова Година 2018

Интерхотел Сандански 4* – Нова Година 2018 Пакети со гала вечера во механа “Блгаре“ Вид на сместување 3 НП 4 НП 3 ПП 4 ПП Двокреветна стандард соба / 560 € 505 € 610 € Еднокреветна стандард соба / 385 € 340 € 415 € Двокреветна лукс соба / 615 € 545 € 665 € Еднокреветна лукс соба / 428…

Read More »